Останній рейд Ниви...

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Volodymyr »

Хто з вас без гріха хай першим кине в мене камінь.

1. Питання за поїздками по горам то окрема тема. І непотрібно розводити в цій флуд.

2. Питання з рештками машини ми вирішемо. Так само як і всі решта питань.

3. Висловлювання типу "Думай головою" - недоречні, водій освідомив свою помилку і непотрібно по цьому їздити вперід та назад.

4. І остання - в полеміку прошу нікого не встрявати. Бо потру і побаню. Користуйтенсь приватними повідомленнями.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

DW писав:Радий, що Карпати вас відпустили.
Поділяю Вашу радість, шановний DW.

Можливо, відпустили вони нас тому, що ми змалечка їх відвідуємо, любимо та шануємо? Завжди виносимо з гір за собою сміття, а з того часу, як мандруємо автомобілями по них - ще й за іншими вивозимо?

Але думаю, що тлумачити кармічно-наслідкову реакцію стихій не входить до Вашої, моєї чи ще будь-кого з нас, компетенції.
DW писав:Сподіваюся, що це буде для Вас наукою - катаючись на своїх всюдиходах в серці Карпат Ви плюєте Їм в душу і це не подобаэться не тільки Горам.
Обгрунтуйте свою думку, будь-ласка.
Чи це слід сприймати як голослівну кинуту на вітер фразу?

Поясніть мені чим група організованих авто, котрі рухаються старими лісовими чи хребтовими дорогами, акуратно везуть з собою все своє сміття, розчищає завали доріг, актуалізовує картографічні дані, притримується усіх правил "зелених" туристів... шкодить більше, ніж когорта матрасників, котрі навіть свого сміття винести з вершини не здатна?

Ви зачепили болючу тему і я не проти конструктивно подискутувати в окремій темі, виведеній для цього...
DW писав:Поки це не заборонено законами Ви в праві їздити де Вам заманеться(так само як і я в праві висловлювати свої думки). Але зважайте на свої сили і думайте, що робите.
Отже, давайте поважати права один одного та дискутувати без образ...

Якщо у Вас є конструктивні зауваження - ми завжди готові до діалогу та поступок на користь Природі...

Створив відповідну тему... Прохання висловлюватись усім...
DW писав:Ви хоч подумали над тим як прибрати те сміття, яке залишили після себе?...
Все, що розсипалось по схилу було прибране в перші два дні.

Машина також не лежатиме там довго.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Роман_Луаз
Повідомлень: 26
З нами з: 07 жовтня 2003, 08:01
Звідки: Львів

Повідомлення Роман_Луаз »

Хлопці поправляйтеся,
і не слухайте всяких різних, а слухайте свого серця.
Або як співав один:

" - Ведь это НАШИ горы,
они помогут нам!"
Аватар користувача
Gribnick
Повідомлень: 165
З нами з: 11 червня 2003, 18:27
Ім'я: Николай
Авто: TLC 80
Звідки: Минск, Крым

Повідомлення Gribnick »

Ну ё-моё!
Слава богу, что всё обошлось. Поправляйтесь!
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Говорят - уже статья в Высоком Замке вышла.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
matador
Повідомлень: 2
З нами з: 19 жовтня 2005, 17:39

Стаття у Вис Зам

Повідомлення matador »

«Нивою» – у провалля...
Іван ФАРІОН

--------------------------------------------------------------------------------

Трагічними наслідками ледь не завершилася екстремальна мандрівка трьох львів’ян-автолюбителів гірськими схилами у районі села Усть-Чорна (Закарпатська область).

На незнайомому маршруті їх автомобіль “Нива” звалився у 300-метрову ущелину і перетворився на купу непридатного залізяччя. Пасажирам дивом вдалося врятуватися – під час перекатів легковика їх викинуло з салону. За повідомленям центру пропаганди управління МНС України в Закарпатській області, найбільше потерпів водій, у якого пошкоджено хребет. Щоб підняти його з ущелини, довелося застосовувати лебідку і спеціальні ноші. Рятувальна операція закарпатських “МНСників” тривала кілька годин. Наразі всі львів’яни перебувають на лікуванні в Ужгороді. Як стверджують, медики, загрози їхньому життю немає.
matador
Повідомлень: 2
З нами з: 19 жовтня 2005, 17:39

Сашка виздоровлюй!!!

Повідомлення matador »

Давай скоріше приходь на роботу а то скучно безе тебе контру ганяти !!! ;)
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Это еще что.
Уже вовсю легенды ходят - мне вот недавно эту историю совсем непричастный к оффроуду товарищ поведал, причем в его рассказе глубина пропасти уже составляла полтора километра.
Скоро будет два 8)
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Dr.Yura
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2003, 14:37
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Dr.Yura »

Bravo писав:Это еще что.
Уже вовсю легенды ходят - мне вот недавно эту историю совсем непричастный к оффроуду товарищ поведал, причем в его рассказе глубина пропасти уже составляла полтора километра.
Скоро будет два 8)

привіт :)
ось звідкіля може таке кажуть, ось це убло написано кілька повідомлень тому назад.
мож то звідсіля?
"На 10 фотці посеред склону там де трохи снігу - саме те місце, де котилася Нивка донизу. Відстань на точкам GPS між початком та кінцем "останнього маршруту" Ниви - 1262 метра."
особисто я так зрозумів що в загальному нива пролетіла 1262метри ,чи я помиляюся :?
ВАЗ-2106
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Volodymyr »

Десь так вона і пролетіла. З висоти 1611 м. над рівнем моря. Але не у прірву (от некомпетентні чудаки з рівнин), на на долину. Висоту на який вона зараз лежить точно сказати не можу. Але вагома висота.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
AP-TLC
Повідомлень: 109
З нами з: 19 квітня 2004, 15:17
Звідки: Odessa
Контактна інформація:

Повідомлення AP-TLC »

to Dr. Yura. Я сильно вибачаюся, але що означає слово "убло" у Вашому попередньому пості? Дуже цікаво, бо про фото №10 - це я написав, тому що сам знімав це фото і сам "бив" Waypoints на GPS. Насправді я ще багато що в той день там робив, тому мені і цікаво як це все на Вашу думку називається...
Аватар користувача
saper_vasja
Повідомлень: 207
З нами з: 15 вересня 2004, 17:06
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення saper_vasja »

я так думаю что "убло" = "було" :)))

а за то "что вы там весь день делали" вам большое, огромное человеческое спасибо.

я не уверен что смог бы также професионально и без паники сделать все необходимое за кратчайшие сроки.
Главное в экстремальном отдыхе - вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается п#@дец....
Аватар користувача
Dr.Yura
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2003, 14:37
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Dr.Yura »

AP-TLC писав:to Dr. Yura. Я сильно вибачаюся, але що означає слово "убло" у Вашому попередньому пості? Дуже цікаво, бо про фото №10 - це я написав, тому що сам знімав це фото і сам "бив" Waypoints на GPS. Насправді я ще багато що в той день там робив, тому мені і цікаво як це все на Вашу думку називається...
ДОброго дня.
то просто помилка при надорі тексту на клавіатурі :oops: то мало бути "було", я часто помиляюся пр наборі тексту, букви не в тій черговості встигаю набирати :roll:
не подумайте нічого поагного :wink:
ВАЗ-2106
AP-TLC
Повідомлень: 109
З нами з: 19 квітня 2004, 15:17
Звідки: Odessa
Контактна інформація:

Повідомлення AP-TLC »

Та не думаю я нічого поганого, просто слово цікаве вийшло :D
Аватар користувача
lavrentiy
Повідомлень: 68
З нами з: 11 вересня 2005, 08:44
Звідки: База торпедных катеров-Хутор Ровжи.
Контактна інформація:

Повідомлення lavrentiy »

але але дело в чем то что у вас получилось не купиш и не закажеш в супермаркете люди человеки ура господу нашему и мое вам большое сдрасте есть таки молодые люди кому по наследству ствол в карпатах прикопанный отдать можно
Прием стекло- тары временно отменяется!
Уехал на базу!
Відповісти