Змінено домен сайту та новий сайт

Пропозиції щодо покращення сайту та форуму, помилки в роботі
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Змінено домен сайту та новий сайт

Повідомлення robosol »

Volodymyr писав:Пишіть статьї, а то розмова ні про що наразі.
я накидав невеличку статтю про "Полонину Руна". то не про поїздки, то просто про полонину трохи тексту. думав що можна якось добавити до wintoruna, щоб люди знайомилися з місцями куди їздять.
Полонина Руна
кудись закинемо?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Змінено домен сайту та новий сайт

Повідомлення Volodymyr »

В мене готується авто звіт по Закарпаттю, в т.ч. там є і Руна. Можна нього включити і проставити авторство. Якщо хочеш. Я так розумію це компеляція з джерел?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Змінено домен сайту та новий сайт

Повідомлення robosol »

звичайно що перечитав джерела, але це не копі паст, сидів і писав :)
на рахунок добавити матеріал, не маю заперечень. але стосовно зокрема руни, може зробити якусь сторінку в темі wintoruna яка буде компіляцією інформації про руну і сам захід? доречі в низу є ссилки, остання це пряме посилання на одну статтю про висадку десанту на полонину. думаю це може бути також комусь цікаво. можна оформити окремим посиланням.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Змінено домен сайту та новий сайт

Повідомлення Volodymyr »

robosol писав:звичайно що перечитав джерела, але це не копі паст, сидів і писав :)
Так я і не написав копі-пайст,а компіляція. Взяв пару джерел і скомпілював власний сорс. Це нормально! Я навіть сказав позитивно, тому що ти наклав на це все своє бачення. Ми ж теж під час програмування алгоритми не вигадуємо. Так, збираємо відомі речі у загальну схему під наші вимоги і під нашим кутом.
robosol писав:на рахунок добавити матеріал, не маю заперечень. але стосовно зокрема руни, може зробити якусь сторінку в темі wintoruna яка буде компіляцією інформації про руну і сам захід? доречі в низу є ссилки, остання це пряме посилання на одну статтю про висадку десанту на полонину. думаю це може бути також комусь цікаво. можна оформити окремим посиланням.
Тоді краще оформити в окрему статтю, Додати власних фоток (зима, літо...) і закинути в мандри. з фотками, посиланнями і т.п. а зі статей яки розповідають про поїдки в цю місцевість дати лінки на твою статтю.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Відповісти