Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення AM »

Маю стару "копійку". З настанням морозів закономірно виникла проблема- мінеральне масло густішає (зараз залита мінералка 15W40), акумулятору важче крутити двигун при старті. Виникла думка залити напівсинтетику на зиму, але невпевнений, бо в паспорті написано лити мінеральне масло. Думаю, що робити - лити півсинтетику чи брати мінеральне масло меншої в'язкості (0W35 або 5W40). Хто що може порадити?
Kompas
Повідомлень: 191
З нами з: 15 листопада 2009, 20:25
Авто: Недопривідні ТЗ
Звідки: Тернопільський штурман

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення Kompas »

ІМХО. Я б не ризикував. Півсинтетика потече з усіх щілин і сальників
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення s.pal »

AM_ufu писав:Маю стару "копійку". З настанням морозів закономірно виникла проблема- мінеральне масло густішає (зараз залита мінералка 15W40), акумулятору важче крутити двигун при старті. Виникла думка залити напівсинтетику на зиму, але невпевнений, бо в паспорті написано лити мінеральне масло. Думаю, що робити - лити півсинтетику чи брати мінеральне масло меншої в'язкості (0W35 або 5W40). Хто що може порадити?
Так там в кгижцы маэ писати.
Синтетика на с тарих машинах маэ властивысть зникати.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення nick2121 »

Ага, а в мости треба лише ТАД-17и лити бо так "книжка пише". Ні, даруйте!
То старі совєтські книжки брешуть, ось офіційна інформація АвтоВАЗ за 2004 р. (там двигун 2101 теж згадується):
http://www.niva-faq.msk.ru/tehnika/obsc ... sm2004.pdf

Я б лив нормальну півсинтетику 10W40. Двигун що 2101, що навіть 21214 - у цьому нічим принципово не відрізняється.

ЗИ. Як розуміти поняття "стара" копійка?. Як "вбита"? Чи випущена у напр. 1970 р.?
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення AM »

nick2121 писав: Як розуміти поняття "стара" копійка?. Як "вбита"? Чи випущена у напр. 1970 р.?
Та ні не вбита, вона в хорошому стані, двиг відкапіталений, малось на увазі стара 1977 року,
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення AM »

nick2121 писав:То старі совєтські книжки брешуть, ось офіційна інформація АвтоВАЗ за 2004 р. (там двигун 2101 теж згадується):
http://www.niva-faq.msk.ru/tehnika/obsc ... sm2004.pdf

Я б лив нормальну півсинтетику 10W40. Двигун що 2101, що навіть 21214 - у цьому нічим принципово не відрізняється.
Я не зовсім зрозумів - в них там класифікація "стандарт" і "супер", але ніде не пояснюється що ожначає кожен вид. Тобто як знати, що "стандарт" це мінералка?
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення Мuxajil »

Колись не було в союзі півсинтетики, от і писали мінералка. Лий півсинтетику і не думай. А марка це вже що на твою думку, особисто раджу ZIK 10х40 А+ газолайн все його брав, зимою проблем не було
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення Толстяк »

У мого товариша теж є копійка, він її доглядає як (неможу порівняти навіть). Так от їздить вона на повній синтетиці, капець як їздить! З Угорщини собі привозить Кастрол, і в мости, і в коробку, теж синтетика. Навіть підшипники набиває яскраво-зеленою змазкою. Машині 30 років, у салоні тиша навіть при 140 км\год. Я з ньго насміхався, кепкував, а далі і собі на свого патрола почав масло замовляти. У мене яма довжелезна одразу дві машини і обслуговуємо. І ні з яких сальників у нього не тече. Сам бачив той вимитий до блиску мотор сто разів. А ще, до сотні розганяється за 8 секунд!
Якщо бутеш лити іншого типу масло, промий промивочним маслом двигун. І боже тебе збав залити якусь з малої пляшечки ху-ню для промивки.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення AM »

а в що в найгіршому варіанті може вилитись заміна масла на півсинтетику? Заміна сальніків і всяких прокладок? Що ще? Скільки це може коштувати?
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення Толстяк »

Всі прокладки сальники у десяток разів дешевше ніж на паджеро.
067 З12 4З З6
Kompas
Повідомлень: 191
З нами з: 15 листопада 2009, 20:25
Авто: Недопривідні ТЗ
Звідки: Тернопільський штурман

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення Kompas »

AM_ufu писав:а в що в найгіршому варіанті може вилитись заміна масла на півсинтетику? Заміна сальніків і всяких прокладок? Що ще? Скільки це може коштувати?
Теоретично нічого. Мотору навіть краще на напівсинтетиці. Єдине - "тічка". Вартує це смішних грошей, а з витратами на пажеро - непорівнювано смішних
Kompas
Повідомлень: 191
З нами з: 15 листопада 2009, 20:25
Авто: Недопривідні ТЗ
Звідки: Тернопільський штурман

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення Kompas »

Толстяк писав:У мого товариша теж є копійка, він її доглядає як (неможу порівняти навіть). Так от їздить вона на повній синтетиці, капець як їздить! З Угорщини собі привозить Кастрол, і в мости, і в коробку, теж синтетика. Навіть підшипники набиває яскраво-зеленою змазкою. Машині 30 років, у салоні тиша навіть при 140 км\год. Я з ньго насміхався, кепкував, а далі і собі на свого патрола почав масло замовляти. У мене яма довжелезна одразу дві машини і обслуговуємо. І ні з яких сальників у нього не тече. Сам бачив той вимитий до блиску мотор сто разів. А ще, до сотні розганяється за 8 секунд!
Якщо бутеш лити іншого типу масло, промий промивочним маслом двигун. І боже тебе збав залити якусь з малої пляшечки ху-ню для промивки.
Хоч-би смайлики розставляв
Аватар користувача
yuralev68
Повідомлень: 228
З нами з: 14 січня 2008, 19:04
Звідки: Франківськ-Львів

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення yuralev68 »

Толстяк писав:У мого товариша теж є копійка, він її доглядає як (неможу порівняти навіть). Так от їздить вона на повній синтетиці, капець як їздить! З Угорщини собі привозить Кастрол, і в мости, і в коробку, теж синтетика. Навіть підшипники набиває яскраво-зеленою змазкою. Машині 30 років, у салоні тиша навіть при 140 км\год. Я з ньго насміхався, кепкував, а далі і собі на свого патрола почав масло замовляти. У мене яма довжелезна одразу дві машини і обслуговуємо. І ні з яких сальників у нього не тече. Сам бачив той вимитий до блиску мотор сто разів. А ще, до сотні розганяється за 8 секунд!
Якщо бутеш лити іншого типу масло, промий промивочним маслом двигун. І боже тебе збав залити якусь з малої пляшечки ху-ню для промивки.

////....за скільки, за скільки розгоняється до сотні?, може за 18 сек, або 28?? :D
Про УАЗ : "Рожденный ползать летать не может, но зато как ползает!"
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення Толстяк »

Не іронізуй, рівно 8 сек. Моя старушка 21063 з мотором 1300 см. це робила за 12 сек. А у нього правильний розп. вал, імпортний карб, і прошліфовані колектори. Може шось ще, лиш я не знаю :lol:
067 З12 4З З6
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Півсинтетика в ваз 2101 (копійка)

Повідомлення s.pal »

Толстяк писав:Не іронізуй, рівно 8 сек. Моя старушка 21063 з мотором 1300 см. це робила за 12 сек. А у нього правильний розп. вал, імпортний карб, і прошліфовані колектори. Може шось ще, лиш я не знаю :lol:
Як що все правильно зроблено то це правда.
Як що всі запчастини фірмові, та плюс людина петрає що робить це реально, як що кожний поршень з шатуном зважений і підібраний, ну ще багато чого.
Я колись сам не вірив в такі дива, а ле коли дав свою вісімку поковирятись людині яка у нас працювала на сервісі біля бару Торнадо, а потім був замічений у передачі "Ало Гараж", то моя вісімка після всего навсього якихось не хитрих мніпуляцій пила в трасі 7,100-7,200л. на 100км. і пхала з грузом нормательно, а моторчик 1300 був.
І перекупщики при продажі забрали за скільки ми з пацанами сказали навіть не сперечались.
А ще знаю одну копійку звигляду страшне ригало, а під капотом два лежачих вебера і так прикольно дивитись коли зі світлофора вона рве потужні тачки. а у господарів тих машин біла піна кругом рота від злості.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти