Підігрів топливного бака

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Підігрів топливного бака

Повідомлення _!Ostap!_ »

Усім привіт, в силу останніх погодніх умов, особисто для мене факт загусання соляри став доволі неприємним нюансом.
Зразу хочу звернути увагу, що хорошого теплого гаража у мене нема, машина стоїть на стоянці, на відкритій місцевості (Біля стадіону Арена Львів).
Варіанти з використаннями арктичного палива, додаванням антигелів, керосину чи бензину звичайно ж дієві, але все ж таки хотілось би позбавитися цієї проблеми більш хитровидумано
Найшов в неті отаку от штуковину, і надаю їх вашій критиці

Насадки топливозаборника подогреваемые
http://vd-avto.com/ru/podogrevateli_diz ... aemie.html

Топливозаборники подогреваемые
http://vd-avto.com/ru/podogrevateli_diz ... aemie.html

Також є варіанти з нагрівними пластинами під бензобак, але ціни явно не оправдані

Хочу почути думку розумних компетентних людей які теж стикалися з вищекзгаданою проблемою, можливо хтось використовує інші пристрої підігріву топливного баку.
Можливо будуть думки що підігріву лише одного топливного баку недостатнь, зразу хочу уточнити що в комплектації мого авто вже пристутній підігрів топливного насоса,
і саме ця надзвичайно чудова річ дає мені можливість заводити авто, в такий мороз. Але нажаль загусша соляра закопорює трубки подачі від бензобака і потужності явно не хватає, як тільки я піддаю газку машина зразу тухне, а то і взагалі глохне....
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення автобат »

Я собі обернув бак ватним одеяльцем...разом з машиною... і залишів ії спати до кращіх часів. нехай собі віддиха
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення ОМЕЛЯН »

А чого заморочуватись і витрачатись? Їзджу на дизелі з найдешевшої заправки львівпетрол і не парюся при -27 завівся. В крайньому випадку зроби "коктель" з бензиною та маслом для двохтактників.
Сонця всім!...
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення ОМЕЛЯН »

автобат писав:Я собі обернув бак ватним одеяльцем...разом з машиною... і залишів ії спати до кращіх часів. нехай собі віддиха
А взагалі в такі морози якби була можливість яб так і зробив, бо в машині не тільки одна паливна ситема :!: а ще багато інших вузлів та агрегатів які потерпають від експлуатації при таких високомінусових температурах.
Сонця всім!...
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення _!Ostap!_ »

Та у мене теж ніколи з цим халепи не було, але от нето соляра якась погана попалася нето що... вже третій день одні проблеми, машина постійно глохне, був вже на сервісі сказали що все впорядку, що соляра адстой, заїхав на вог залився зимовою, ситуація не змінилася(((( кажись на вогу адстойна соляра причому дуже...
Rulya
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 175
З нами з: 08 квітня 2011, 22:29
Ім'я: Rulya
Авто: Люська, Вишенка

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Rulya »

АЗС ето как гинеколог ! найди норм. 1 раз и все (не рекламирую но,.. на Шелле заливаюсь 4й год (не евро до -37) и еще ни разу проблем с запуском (и зимой в том числе) не было) макс. мороз -29 в позапрошлую зиму но проблем :D топливный фильтр после 20к чистенький
ПЫ.СЫ тьху-тьху
Востаннє редагувалось 01 лютого 2012, 18:38 користувачем Rulya, всього редагувалось 1 раз.
Rulya
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 175
З нами з: 08 квітня 2011, 22:29
Ім'я: Rulya
Авто: Люська, Вишенка

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Rulya »

к стати обычная соляра до -20 +/-
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Толстяк »

Вставлю і свої пять копійок.Ще памятаю у морози батя поливав гарячою водою фільтр і ТНВД. Потім йому порадив хороший (сімейний) моторист влітку масло 2Т а взимку бензин+2Т. Я експлуатую дизеля різні, і прості атмосферні, і ТДІ, і комонрейл. Влітку додаю 2Т масло 200 мл на 100 літрів соляри, бо вона суха в нас. Взимку наливаю у 20 літрову каністру літру Хузкварновського 2Т масла, доливаю бензини А76 до 20 літрів. І на кожні 50 літрів соляри доливю 5 літрів тої маслобензини. Зуб даю, їздив у -33 і ночував і заводив без проблем. Такий досвід маю з 1992 року. Якось капіталили древній мерсовський 3-х літровий дізель, то майстер мене покликав, показав чистенькі поршня, форкамери і клапани і сказав, бач, а ти не вірив у дієвість масла і бензина. Той двигун у мене поїхав 600 000, а скільки до мене? Їздить і далі. Маю грузовичка 4-х літрового, той 960 000, тьфу-тьфу шустрий і масла не бере. Опель Віваро 2005 року випуску, система комонрейл, з 2007 на маслі 2Т 150 000 політ нормальний. А соляра у нас гівно. Головне фільтри міняти мінімум у два рази частіше. І прогрівати у сильний мороз машину не менше ніж до 60 град, а тоді лиш рушати. А всякі підігріви, колхозні - тим більше,- надійності не добавляють. Інша справа - штатний підігрів обраткою соляроприйомника у баку. А частина обратки по малому колу фільтр відігріває. Є штатний електропідігрів у фільтрах. А всякі кулібінські заморочки потім боком вилазять.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Alex67 »

Підігрів соляри узимку розпадається на дві теми - легкий запуск і нормальна робота у дорозі. легкий запуск на жаль не можна забезпечити лише підігрівом солярки, при морозах поза 30 треба гріти увесь двигун. Свої міркування по підігрівачу я викладав у темі "Сани улітку, або автономні та передпускові опалювачі" viewtopic.php?f=27&t=3426 , при бажанні можеш переглянути. А друга частина - це і є зона застосування таких паливозабірників. Орієнтованих на автотракторну та вантажну техніку в умовах довгої експлуатації при температурах близько -40. Думаю застосування на легковій машині таких монстрів що подають 400 літрів палива на годину (:-)) не виправдано. Я переважно починаю готувати машину до зими ще восени. Поки нема морозу кілька разів застосовую присадку що виводить воду із паливної системи, перевіряю паливний фільтр. Бо ніяке 2Т, присадки, бензини і т.і. не допоможе водію у якого у бензобаку та фільтрі пару шклянок води крім соляри. І звичайно дешевше заправлятися Арктикою (+1 грн/літр) чим заплатити купу грошей за паливозабірник із підігрівом, який візьме додаткові 10-15А струму та не дасть як слід зарядити акумулятор.
Із модифікацій які мені здавалися б доцільними якби я готував машину до подорожі в холодні краї - це електропідігрів паливної магістралі, є такі комплекти теплоізоляція-електропідігрів.
Олексій
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення автобат »

Alex67 писав:Підігрів соляри узимку розпадається на дві теми - легкий запуск і нормальна робота у дорозі. легкий запуск на жаль не можна забезпечити лише підігрівом солярки, при морозах поза 30 треба гріти увесь двигун. Свої міркування по підігрівачу я викладав у темі "Сани улітку, або автономні та передпускові опалювачі" viewtopic.php?f=27&t=3426 , при бажанні можеш переглянути. А друга частина - це і є зона застосування таких паливозабірників. Орієнтованих на автотракторну та вантажну техніку в умовах довгої експлуатації при температурах близько -40. Думаю застосування на легковій машині таких монстрів що подають 400 літрів палива на годину (:-)) не виправдано. Я переважно починаю готувати машину до зими ще восени. Поки нема морозу кілька разів застосовую присадку що виводить воду із паливної системи, перевіряю паливний фільтр. Бо ніяке 2Т, присадки, бензини і т.і. не допоможе водію у якого у бензобаку та фільтрі пару шклянок води крім соляри. І звичайно дешевше заправлятися Арктикою (+1 грн/літр) чим заплатити купу грошей за паливозабірник із підігрівом, який візьме додаткові 10-15А струму та не дасть як слід зарядити акумулятор.
Із модифікацій які мені здавалися б доцільними якби я готував машину до подорожі в холодні краї - це електропідігрів паливної магістралі, є такі комплекти теплоізоляція-електропідігрів.
О! Професор! А то маслу доливати, зінбіну...Тутать надо техническі.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Denon »

Alex67 писав: Із модифікацій які мені здавалися б доцільними якби я готував машину до подорожі в холодні краї - це електропідігрів паливної магістралі, є такі комплекти теплоізоляція-електропідігрів.
А електропідігрів паливної магістралі з акума шо візьме?
А ше - шо візьме з гаманця і де такі комплекти є?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення автобат »

Думаю, десь 0,5 А, а це тількі підзарядить АКБ.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення tad100 »

Тема стара, звернув увагу, що щорічна. В цьому році незавівся. Тобто завівся без проблем, але на одну хвилину, певно з соляркою незаканало. Поміняв фільтр, завівся на 30 секунд. Плюнув пішов відпочивати. Великої потреби їздити нема. Хай стоїть. Може в суботу почаклую.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Sashko »

Один з нескладних варіантів: додатковий невеличкий "бачок" на 3-5літрів під капотом, куди заливається тепла соляра, а далі їй не дасть замерзнути тепло від двигуна.
Правда якшо на дальняк - частенько доливати прийдеться... ;-)
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення pilgrim »

А еще можно как танкисты в войну делали ... костерок развести снизу :lol: :lol: :lol:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Відповісти