Коричневі тверді "поліуританові" втулки

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Коричневі тверді "поліуританові" втулки

Повідомлення AM »

Бачив недавно на базарі втулки для рессор спонтом поліуританові ресорні. Але поліуритан специфічний - світлокоричневого кольору і ДУЖЕ тверді. Майже як пластикові. Брав жовті і червоні поліуританові на уаз і жовті втулки стабілізатора на паджеро. І ті і ті були відносно мякі (особливо ті що на стабілізатор - взагалі мягенькі). А ці просто дубові. От і питання - що це за поліуритан, наскільки він вартий уваги, чи можна їх при установці змащувати щоб провертались на пальці. :?
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Коричневі тверді "поліуританові" втулки

Повідомлення bobikus »

Якщо я правильно зрозумів - мова про "кухонний" поліуретан. Називаю його так бо по-перше він зазвичай виливається на кухнях а по-друге подібний на кекс. В експлуатації живе не довго, думаю значно менше ніж штатна гума.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Коричневі тверді "поліуританові" втулки

Повідомлення автобат »

Поліуретани є таки, шо полімерізуються в певних температурних умовах. Ці поліуретани є найбільш міцними, еластичними і витривалими. Як правило мають бурштиновий колір від жовтого до коричневатого і прозорі.
Також існують поліуретани, полімерізація яких проходить при кімнатній температурі після заливки в форми. Таки поліуретани мають різні класи твердості, а щоб їх було легко відрізняти зовні, вони окрашені в червоний, оранжевий, жовтий, коричневий і синий кольори. Вони мають мутновате тіло з окрасом. Вони, як правило меньш стійки до механичних нагрузок і для втулок - це повне Г.
Дякую за увагу
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти