Капітальний ремонт МКПП на Террано - хто порадить майстра?

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Капітальний ремонт МКПП на Террано - хто порадить майстр

Повідомлення Steady2102 »

s.pal писав:
Steady2102 писав:Всім привіт! Прошу порадити толкового майстра для капітального ремонту МКПП на Ніссан Террано 27ТД. Потрібно поміняти усі підшипники, первинний вал, упорні кільця, всі прокладки, сальники, а також все щеплення. Але маю певну умову - всі роботи строго за мануалом і в моїй присутності.
Дякую.
Коробайку від Терано два можна хапнути 450-600 доралів, вона зубчаста, косий зуб, а від першого цепна, от виходить що краще ставити від другого Терано, провірено не раз привозилось різним людям і люди юзають досих пір, причому дехто як рятівники в Одесі.
Як що тра можу притащіти.
Так, треба! Вже треба!)) Поспілкувався зі Стрелком і прийняв рішення!)))
Знайшов ось цю коробку - http://allegro.pl/skrzynia-biegow-reduk ... 97659.html
Зможете привезти саме її і скільки це коштуватиме? (принаймі на фото потрібна коробка, а має бути від Террано 2 2.7ТДІ після 05/1996
Чекаю на відповідь!
Дякую
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Капітальний ремонт МКПП на Террано - хто порадить майстр

Повідомлення s.pal »

Steady2102 писав:
s.pal писав:
Steady2102 писав:Всім привіт! Прошу порадити толкового майстра для капітального ремонту МКПП на Ніссан Террано 27ТД. Потрібно поміняти усі підшипники, первинний вал, упорні кільця, всі прокладки, сальники, а також все щеплення. Але маю певну умову - всі роботи строго за мануалом і в моїй присутності.
Дякую.
Коробайку від Терано два можна хапнути 450-600 доралів, вона зубчаста, косий зуб, а від першого цепна, от виходить що краще ставити від другого Терано, провірено не раз привозилось різним людям і люди юзають досих пір, причому дехто як рятівники в Одесі.
Як що тра можу притащіти.
Так, треба! Вже треба!)) Поспілкувався зі Стрелком і прийняв рішення!)))
Знайшов ось цю коробку - http://allegro.pl/skrzynia-biegow-reduk ... 97659.html
Зможете привезти саме її і скільки це коштуватиме? (принаймі на фото потрібна коробка, а має бути від Террано 2 2.7ТДІ після 05/1996
Чекаю на відповідь!
Дякую
Відповів в приват.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти