Зимний рейд WTR-2003

При каком условии вы поедете в WTR-2003?

Опитування закінчилось 01 грудня 2003, 09:02

Обильный снег, сход с маршрута и его изменение по ходу, непрохождение контрольных точек, ночёвка в машине, температура -25С.
3
75%
Не обильный снег, прохождение части маршрута, прохождение части контрольных точек, ночевка в машине, палатке, базе, температура -15С - -20С.
1
25%
Средний снег, прохождение маршрута, прохождение большей части контрольных точек, ночевка на базе, в гостиннице, палатке, температура -10 - 15С.
0
Немає голосів
Небольшой снег, прохождение маршрута, прохождение контрольных точек, ночёвка в гостиннице на базе, горные лыжи, сауна, температура -10 - 15С.
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 4

yurdo

Повідомлення yurdo »

Стосовно ЗИМИ !
Я поїду у саму страшну погоду - Зима моя улюблена пора року . -25-30
пофіг - вже спав не раз в палатці в такий мороз. Саме головне - треба всім підготуватися - і гарно - мудро зпланувати все до дрібнички - починаючи із спорядження та харчів - закінчуючи максимальною підготовкою машин.
Спілкувався з одним ГАКівцем - з секції 4 х4 - вони виявляється були на ПАРАШЦІ! і саме для мене дивне на СИВУЛІ. Я не повірив - мене він відправив дивитися фотки а клюб на Дністровській вулиці але я не мав змоги . Може варта з ними ближче познайомитися ?
Хоча я читав їхні положення та решту про Козацькі Вертепи- ВОНИ - РЕКЕТІРИ - бо тягнути з екіпажу по 150 баксів - це закруто .
Я обкромсав арки-надоїло тиркотіти на поворотах. Купив кутову шліф машині- ібн мікро болгарку- сказав собі -ЕХ була не була - мається на увазі АРКА- і повідтинав. ....Тепер процедура поновому з антикорозійкою і заглушками в передні крила - підкрилки яж тепер не поставлю.

ЧОМУ ФОРУМ такий МАЛО АКТИВНИЙ????
ШО РОБИМО З РЕЄСТРАЦІЄЮ- бо побалакали і ........камінь там же?
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Стосовно реєстрації - вирішили робити її відразу після Нового року, бо якщо раніше то нам придеться відчитуватись перед держ. органами за 2003 рік по бухгалтерії і.т.п. а це зайві проблеми, в той час як декілька місяців різниці не грають.

Стосовно зимового походу, після того як Сашко та Десперадо поїхали додому ми ще раз обдумали дату і з'явилась пропозиція все-ж-таки Новий рік святкувати у Львові, прицьому машини і речі маючи рядом напоготові, а 1-го в обід швиденько грузитись по бойовим апаратам і вирушати в похід. Завершення походу - в ніч з 5-го на 6-е.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Гість

Повідомлення Гість »

yurdo писав:1- переробка головки - розпредвал -заміна клапанів на більші - від Форда , зміна фаз впуск-випуск - розрізна шестерня - заміна - викидання трамблера - на ..... ..
І це все заради того, щоб обігнати бідну Волинянку:)) ...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Планування.

Повідомлення Volodymyr »

Katonych писав:
JOB писав:• WinToRuna 2003 (2004?) Дата проведення 31.12.2003 - 05.01.2004 чи 01.05.2004 - 05.01.2004.
Я, особисто, за 1-5.
Я теж за 1-5
Katonych писав:
JOB писав:• Участь в експедиції гостей.
Тобто експедиція _КОМАНДА_ ?
Я не проти гостей, але можуть бути нюанси.
Яки саме?
Katonych писав:
JOB писав:• Кількисть учасникив, машин.
Несуттєво, чи я чогось не знаю .
1-10 машин. Більше й не буде, бо нема звідки.
Думаю що відсили 5 назбирається.
Katonych писав:
JOB писав:• Маршрут.
Браво діло каже. Далі - куди завгодно.
Ідея хороша. Почати старт через ужотськи перевал, на який ми так і непотрапили, а потім через нього на Руну попасти. І по можливості не через Самір, знайти коротшу дорогу. Теоритично щось таке має бути - в цьому і суть експедиції. Так що якщо нормально можемо з 1 на 2 на Руні заночувати, а далі куда завгодно. Так що думаємо.
Katonych писав:
JOB писав:• Чи виділяти час на катаннях н алижах чи ні?
Не плутайте, плс, "Матрас" з "Маршрутом". Так не буває.
Велосипедисти, що їдуть в ТурДеФранс не зупиняються, щоби сфотографуватись, зайти в гості до родичів ітд. А коли вони з друзями на суботу - неділю їдуть на пікнік - це інша справа.
Я зрозуміло пояснюю, чи навести ще прикладів ?
Особисто я - проти лиж.
Я теж проти лиж.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Повідомлення Katonych »

[icq log]
DEK: у тя карта района Руны есть под рукой ?
там дорога (теоретическая) через Лумшоры. Нииб$%а красивая (в смысле зае§$%я)...
---
JOB: у мню нету, но я помню эту дорогу, мы ее думали, так вот надо ее пробовать. Я возьму детальные карты того района и посмотрю что там и как.

Вот ето экспедитсия!!
---
DEK: я тебе могу так рассказать. я там был пешком раза 2 зимой и 2 летом.
---
JOB: дорога есть?
---
DEK: условно.
---
JOB: разведка нужна?
---
DEK: если честно, то неподготовленые машины совсем не факт, что пролезут. Там во многиx местаx уже дороги нет. Плюс неплохой подьём по лесу, перед выездом на Руну. Зависит от того, сколько там будет снега.

К тому-же, если выезд 1-го в обед, то ночевать мы будем не на Руне, а в лучшем случае на "Комсомольском болоте" (это озеро перед последним подьёмом).
Там есть домики и каркасы для армейскиx палаток. Ночевал там с Танькой, место супер. Домики должны стоять, за ними сторит ЗакарпатТурист. Иногда там даже живет мужик (типа главный ответственный за это место) по имени Мафия, но обычно он на зиму уходит в куда-то Горганы.

По дороге до озера местами броды 0.5, пересеченка (хорошие, знатные канавы поперек).

пс. я против разведки. 100%
Главная дорога та, по которой едет танк
yurdo

Повідомлення yurdo »

Відповідь ВОЛИНЯНЦІ! Я не переробляю двигун щоб обігнати Волинянку - А -! Для того щоб бути впевненим на колесах на 99 % - у дуже складних ситуаціях в болоті і на повному бездоріжжі.Машина-це нескіннченне вдосконалення - з яким можна бавитися для душі-спорту і просто ,щоб мати такий апарат який хочеться і можеться. Хтось тюнінгує Мерси щоб бути крутішим - а я тюнінгую Ниву щоб бути ПРОЛАЗНІШИМ на ОФФРОУДІ і відповідно Крутішим ніж всілякі Джипи - які все життя бачитимуть тільки АСВАЛЬТ.
З приводу ЗИМИ. 1-го здається всі будуть не зовсім ТВЕРЕЗІ - і відповідно "пани МЕНТИ будуть начеку". Пертися у бездоріжжя - не знаючи броду можна - але ЕКІПА - має бути підготовлена на всі 110% і більше того. Гостей можна запрошувати але попередити про можливі наслідки - це для тих хто тільки на "джипах" їздить у Славське - і думає що оффроуд -це понти - щоб побухать- слава Богу таких покищо у нас не має .
Пропоную зустрітися і скласти відповідні списки спорядження і всього решту. Попередню розвідку нового маршруту треба провести - час ще є .
Нові заплановані доробки НИВИ. - виведення всіх сапунів - міст,коробка,роздатка, передній міст - через салон в місця не доступні для води.Встановлення радіатора із збільшеним об"ємом - бо ГОЛОВА нова буде гріти більше. Викидання пропелера Карлсона і встановлення 1-2 електровентиляторів. Можливе встановлення масляного радіатора. Встановлення генератора - мінімум на 80 Ампер і відповідно акумулятора з більшою ємкістю.Якщо хватить грошей - все залежить від роботи - поставлю лебідку.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Volodymyr »

Список спорядження можна кидати прямо сюди.
Відносно розвідки - ми плануємо експедицію, а не пакатушки па извеснім нам дарогам. Береш карту, шукаєш дорогу і вперід. От суть цієї акції. А їхати там де гарантовано проїжаєш.. ну просто смислу нема.

Повторююсь ще раз. Є цікавий маршрут на Руну. Теоритично можливий, як одна з цілей маршруту пройтись ним. Заїзд на закарпаття через ужотський перевал (доречі самий найбільший на Україні). Думаю що до вечора 2 числа нам буде чим зайнятися.

Пропонуйте свої варіанти чи продовження маршруту. Як варіант можна попробувати знову знайти дорогу на Стій, але як на мене там її вже нема, бо те що ми бачили, на дорогу малоподібне.

Взагаліто на Закарпатті багато цікавих місць де можна було б спробувати пробратися.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Повідомлення Katonych »

Дорога на Стій - це вже не зовсім цікаво, оскільки ми знаємо чого там чекати.

Стосовно розвідки ітд - пропоную наступний варіант :
Бажаючі поїхати щось розвідати + бажаючі покататись на лижах їдуть в розвідку. Розвідують цікаві вершини, з яких ще ніхто на лижах не катався. Катаються. Відпочивають (якщо вдастся :))

А WTR робимо серйозним і не перетинаючимся з "easy life"

На тему алкоголя 1-го вдень: а от нєфіг напиватися 31-го. Заради справи я можу випити лише для вигляду, чого і решті раджу.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Katonych писав: Стосовно розвідки ітд - пропоную наступний варіант :
Бажаючі поїхати щось розвідати + бажаючі покататись на лижах їдуть в розвідку. Розвідують цікаві вершини, з яких ще ніхто на лижах не катався. Катаються. Відпочивають (якщо вдастся :))

А WTR робимо серйозним і не перетинаючимся з "easy life"

На тему алкоголя 1-го вдень: а от нєфіг напиватися 31-го. Заради справи я можу випити лише для вигляду, чого і решті раджу.
Приєднуюсь, це досить компромісне рішення.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
yurdo

Повідомлення yurdo »

Я от теж подумав - ЕКСПЕДИЦІЯ - не сумісна з розвідкою !!!!!
Я за ЕКСПЕДИЦІЮ в невідоме - це справжнє випробовування .
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Volodymyr »

Ну раз пішла така справа я теж можу на НР лише для вигляду. і лягти спати в 2 ночі. Ну що таке НР порівняно з WinToRuna!
Востаннє редагувалось 05 листопада 2003, 16:11 користувачем Volodymyr, всього редагувалось 1 раз.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
yurdo

Повідомлення yurdo »

НР це взагалі перехід часу.Просто люди звикли його святкувати як Різдво Чи Пасху. Тому дійсно приймаємо по 100 грам на душу для запаху і символічності і ВЙО!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Volodymyr »

Поки що по голосуванням видно що лбди хочуть жорстких умов і справжного випробовування техніки, людських ресурсів та нервів. Що впринипі і закладалось в основу WinToRun'и. Так що давайте відшотовхуватись від цього.

І крім того хотілось би почути і інших людей з клубу та команди. А то таке враження що крім Катона, Марка, Юри, мене та Браво це нікому більше непотрібно :(
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Поїздка на Руну.

Повідомлення Довбуш »

Мабуть треба всім зустрітися конкретно по поїздці на Руну.
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Поїздка на Руну.

Повідомлення Katonych »

Довбуш писав:Мабуть треба всім зустрітися конкретно по поїздці на Руну.
Я вже пропонував, але десь загубилось - Юра, може ти трохи займешся зборами клубу ? Тобто більш-менш періодичними, а не спонтанними зустрічами ?
Главная дорога та, по которой едет танк
Закрито