Карта АЗС і т.п.

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Відповісти
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Карта АЗС і т.п.

Повідомлення Volodymyr »

Вирішив зробити файл для навігатора з координатами. Поки що під руку попався файл з координатами АЗК ОККО, 381 станція по Україні.
Зробив поки що пробний файл. Опис і деталізацію по АЗК можна розширити. Є данні:
Населений пункт
Адреса
Телефон
Пальне
GPS - координати
Послуги

Іванків
автошлях Київ-Харків, 46 км (ліворуч)
(045) 953-88-22
Pulls 95, А-95 ЄВРО, А-92 ЄВРО, ДП ЄВРО, ГАЗ, Pulls Diesel
50.319218, 31.035294
Hot café, Ресторан A la minute, Туалет для неповносправних людей, Швидкісна колонка для дизельного пального, Компресор для підкачки коліс, Wi-Fi
P.S. Також є версії для Гарміна і Гугла.
Вкладення
okko_points.wpt
АЗК ОККО
(52.4 Кіб) Завантажено 250 разів
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Карта АЗС і т.п.

Повідомлення max »

А наскільки можна вірити тим даним? Питаю бо недавно їхав з малою кількістю пального в невідомих краях, забив в яндекс навігатор АЗС, воно мені видало ВОГ за декілька км, приїхав туди - а заправки нема і близько ...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Карта АЗС і т.п.

Повідомлення AM »

Прікольно.
А ще було б прікольно, якщо б доповняти цей список онлайн багатьма людьми, через сервіс типу того, що забацав RII. І саме цікавіше там би було інформація про газові заправки і бензинові заправки в давно забутих селах. (може бути на базі гугла чи озіка, не принципово, головне щоб доповнялось масово і прям на місці). Наприклад я був дико здивований, коли побачив газову заправку на пропан в якомусь далекому селі типу Красна. Або заправка в Селятині (хоч і не газова), але теж добре знати що вона там є.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Карта АЗС і т.п.

Повідомлення Volodymyr »

max писав:А наскільки можна вірити тим даним? Питаю бо недавно їхав з малою кількістю пального в невідомих краях, забив в яндекс навігатор АЗС, воно мені видало ВОГ за декілька км, приїхав туди - а заправки нема і близько ...
Саме цим - можна. Дані про розташування зняті з GPS бензовозів що вивантажують пальне на АЗК. За ВОГ і решта не знаю. То ж працюю тільки з тим що найшов. Дані взяті з офіційного сайт http://www.okko.ua/uk/network_map на вскидку перевірив ті АЗК що знаю, збігається. Звісно можуть бути помилки. Але хоч щось.
AM писав:А ще було б прікольно, якщо б доповняти цей список онлайн багатьма людьми, через сервіс типу того, що забацав RII.
Треба з RII переговорити про це.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Mak
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 35
З нами з: 03 лютого 2009, 16:43

Re: Карта АЗС і т.п.

Повідомлення Mak »

http://travelgps.com.ua/forum/viewforum.php?f=6
Это форум. В данной ветке, кроме всего прочего, темы с точками заправок, готелей и т.д., да и вообще куча полезной инфы.
Кроме того, на уровень выше лежат БЕСПЛАТНЫЕ карты для многих программ навигации. Карты не Озиковские, а векторные, например, для Навитела.
Я лично пользуюсь ихней картой для Навитела. Отличительной особенностью этих карт есть то, что Навител, да, да, содрал свою карту (та что идет в официальной поставке проги) у этих ребят. За остальные карты ничего не скажу бо не пользовался
ctpelok
Повідомлень: 2
З нами з: 23 серпня 2013, 17:14
Ім'я: Вадим
Авто: ТЛК100

Re: Карта АЗС і т.п.

Повідомлення ctpelok »

Може стане в пригоді.
З ресурсів, які знайшов в інтернеті- це можливо найповніша база українських АЗС на даний час (з можливістю фільтрування за видами палива).
http://azs.uapetrol.com/roads.html
P.S. Щоб побачити більше, варто забрати відмітку "Только с ценами".
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Карта АЗС і т.п.

Повідомлення myshketer »

Может кому пригодится и такой вариант для iOS
Відповісти