Навігатор по бездоріжжю

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

pilgrim писав:
climber писав:наприклад зимою ліс ні разу не схожи на літом і різні типи лісів і різний кут зйомки і т.д.
подобное может решаться статистикой ... должна быть возможность в проге записать параметры авто ... вес/клиренс/тип резины/лебедка ... далее писать лог по мере прохождения маршрута с возможностью легко сбоку клацнуть книпку например и отметить что в этом месте лебедился...

далее что бы потом была возможность когда будет инет засинхронизироваться с сервером ... тогда в будущем тот кто будет ехать по данному маршруту будет сразу видеть в какое время года на какой машине проезжался данный маршрут ... собственно можно эту инфу использовать и для прокладки маршрута ... так как будут введены параметры твоей машины и оно что бы прокладывало по маршруту по которому смогли проехать авто равной или меньшей подготовки ...
Да идея хорошая. Мы тоже планируем использовать даные тех, кто уже проехал по маршруту, конечно же, без распознования образов.
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

robosol писав:вот тут Паша видав ключову фразу. сінхронізувати з сервером. якщо прога буде мати джентельменський набір і можливість адекватно шарити контент вот це буде корисним. а якщо добавити чіткий поділ за категоріями, я би навіть назвав то окремими комюніті. і над тим всім гарно попрацювати як в ідейному так і в технічному плані - то може вийти не поганий і корисний комплекс.
до прикладу лозунг - практичність, мультемидійність, соціальність.
а ще одна прокладалка маршруту - то вже не мейнстрімно.
Так, є таке в планах. Ще можна подумати над взаємодією групи людей, що поруч, так би мовити, у тісному колі.
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

climber писав:якщо прога буде вести сама трек і ще й слухати гіроскопи і матюки штурмана, то це буде саме те.
Матюки штурмана вже можна писати ))

По гіроскопам - також можна писати, але точність залежить від пристрою,
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення max »

Вячеслав писав:Зараз на навігаторі рибака тестуємо збреження точок та треків на гугл диск, там можно запросто зробити доступ тільки певному колу осіб та ділитися треками.
гугл диск для цього не підходить
Вячеслав
Повідомлень: 13
З нами з: 30 березня 2016, 14:20
Ім'я: Вячеслав
Авто: Лада-Пріора

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Вячеслав »

max писав:
Вячеслав писав:Зараз на навігаторі рибака тестуємо збреження точок та треків на гугл диск, там можно запросто зробити доступ тільки певному колу осіб та ділитися треками.
гугл диск для цього не підходить
Чому не підходить?

Зараз з навігатора Ви зберігаєте власні точки та треки на власному диску гугл. За рахунок цього, по-перше, ви їх не втратите, оскільки вони будуть збережені в хмарі, по-друге, зможете їх завантажити з іншого свого пристрою чи надати доступ на перегляд точок друзям, або взагалі всім, хто матиме ваше посилання. Звичайно, в майбутньому можна буде зробити власний сервер, але як тимчасовий варіант гугл диск цілком робочий варіант. Можливо, щось пропустив при розгляді, буду радий почути Вашу думку.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення max »

Наприклад - пошук. Хочу знайти всі треки зашарені всіма користувачами, що проходять в заданому квадраті ...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Навігатор по бездоріжжю

Повідомлення Volodymyr »

max писав:Наприклад - пошук. Хочу знайти всі треки зашарені всіма користувачами, що проходять в заданому квадраті ...
Це вже сервер, а не сторідж.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Відповісти