Який компресор вибрати?

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Katonych »

У меня не из метро, но тоже дешевый китайский и двухпоршневой. Из плюсов - цена и то, что двухпоршневой греется меньше, чем однопоршневой. У меня он уже года 3 или 4, для эпизодических подкачиваний вполне неплох.
А, манометр на нём показывает погоду.
И, что самое забавное, на моём компрессоре почему-то выход "папа", хотя на всех нормальных компрессорах (и гаражных, и вообще) - "мама". Почему - хз. Оказалось не очень удобно, когда в поле ночью надо подключить пневмоинструмент - а оно без адаптера не катит.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Alex67 »

Характеристики мого китайця до пневмоінструменту явно не дотягували, але вихід "папа" знайшов несподіване застосування - коли вийшов із ладу основний компресор я зміг ввіткнути в пневмосистему переносний і мати можливість керувати блокуваннями. Манометр на моємо екземплярі показує достатньо точно - якщо ввести корекцію 0.6Атм :-), тому якщо треба 2 то качаю 2.6 і все достатньо чітко.
Олексій
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення автобат »

Я, звичайно, не маю Зарадженого позашляхувика з 2-ма компресорами, 3-ма моторами, 15 амперними хварами, 7-ю генераторами і 5-ю аккумулятурами і нігде не бував... І колеса вже 5 з чімось років качею китайським робокопом робокопом, якій лагідно скакае по кунгу посеред іншого металолома і шмурдяка..
IMG_2735.JPG
IMG_2734.JPG
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення tad100 »

Смотрю, что наличие компрессора в машине приводит к частой подкачке колес. Что еще хуже, при его наличии, многие начинают эксперименты с давлением в шинах, а это в свою очередь приводит к разбортировке. В общем компрессор - зло.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення pilgrim »

tad100 писав:многие начинают эксперименты с давлением в шинах, а это в свою очередь приводит к разбортировке. В общем компрессор - зло.
:lol: :lol: :lol:
да да ... не покупайте компрессоры, не пробуйте ездить на разном давлении ... застревайте и дальше :lol: :lol:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення myshketer »

со мной тоже китаец ездит около года... раз пригодился, когда в Крыму в горах проткнул колесо... а, в субботу иллич мяч подкачал - так что совсем не зло, а вещь нужная :-)
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення tad100 »

Вывод, компрессор должен быть укомплектован иглой для накачивания мячей. Иначе, он зло. Я компрессором шарики малой на день рожденья надувал.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення max »

Колеса, шаріки, мячі :) Я лодку все своїм помпую, а остання вилазка показала шо ше й багаття мож роздувати таким. Теж на базарчику на зеленій брав, 300грн, помойому російського виробництва (не памятаю модель, як дуже треба гляну), не гріється.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення myshketer »

А еще полезная вещь - банка с не знаю чем, используется как ремкомплект. Принцип работы - закачиваешь ее содержимое с помощью компрессора в колесо при проколе, оно изнутри залепляет дырку. Большой порез не заделает, конечно, но до пол-сантиметра в диаметре (по инструкции) вполне реально. Когда летом в Крыму колесо проколол, то с ее помощью заделал дыру и ездил так до зимы. Приспускало первую неделю, каждое утро подкачивал, потом прекратилось. Хотя есть слухи, что это не самый хороший вариант...
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Katonych »

банка с незнаю чем - это ваще универсальеая вещь :-)
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення khoma »

Походив я ото за компресорами. І ніби не зле, і вже б шось купив. Але побачив на Зеленій на Автобазарі (ахтунґ!) компресор Т-мах. Сам Т-мах не є якась супер-пупер жирна фірма. Але той компресор то була вєсчь. Тепер я знаю, що я хочу. Залишився в них, правда, 160л/хв., а він такий важезний. Тому буду шукати їхній на 72 л.
Там ше купа всякого Т-маху є. Будка №20, якщо комусь пригодиться.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Denon »

khoma писав:Але той компресор то була вєсчь.
Я таким підкачував колесо товаришу на легковика, то він за хвилину почав кричати, щоб я виключав, бо йому колесо трісне :lol:
А в інструкції написано шоб не качати коліс до велосипедів і мячі, бо буде з них "тряпочка любімого цвета" :lol:
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення khoma »

Піднімемо тему.
Китайським компресором "Тигр" чи яка там тварина, користувався кілька років. Помпає довго. Більше 2 атм відмовляється вдувати.
Розкажіть в кого які компресори. Радите чи не радите?
Розглядаю компресори продуктивністю 160л. "Белавто Трофи" та "VOIN". Обидва в ціні десь під 3000 грн. Хто що про них чув?
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Набери Володю В-Вовк він їх продає.
Сонця всім!...
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Який компресор вибрати?

Повідомлення Alex67 »

Два резонних варіанти - дешевший Беркут R20 і дорожчий Viar, відповідно 250 та 400$ кошторис розумного варіанта для гуми менше 35. Розглядаючи продуктивність компресора зверни увагу що різні виробники дуже по різному її міряють. Наприклад Беркут R20 качає так само швидко як і Т-Max 160, а написано на ньому набагато менше :-) Беркут має прихований недолік, а саме походження бренду. Хоча зрозуміло що де-факто виготовлений у Китаї.
Олексій
Відповісти