Що треба мати в машині

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Відповісти
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Що треба мати в машині

Повідомлення pooh »

Вирішив зробити нову тему, так як не знайшов нічого схожого у нас на форумі. Багато начитався, чим, і в якому порядку має комплектуватись машина. Але в мене ще до цього часу немає в машині банальної лопати. І жодного разу не пожалкував, що її немає. Хоча багато людей без цього інструменту не виїжджають з хати. Цього разу не будемо говорити про компи, телефони, планшети, і усілякі інші гаджети.
Говоримо про прості речі, які можна кинути в болото (і які кидаються і так гарно літають :) ) коли вже здається що ось вона - ДУПА.
Але потім, скуривши цигарку, згадуємо, подумки усю свою родину, усіх знайомих, які сидять на дивані сухенькі і тепленькі, а ти тут в лісі, в болоті, і зв'язку нема, і холодно вночі (голосно кричиш "БЛ..., ТА НУ ЙОГО НА...) і лізеш і шукаєш все те що викинув в багнюку. А потім думаєш що з тим робити і чого в тебе немає.

Отже: сперечаємось. :)
Перше, що я купив, це хайджек + стропи 5шт по 9 м + динамічка (не памятаю довжину) + лебідка (ще 30м.) Загалом близько 100м. міг дотягтись до якогось якоря.
Коли сидиш в гаражі, здається 100м. це багато, а насправді це нічого.
Отже, при першому тестуванні чудесно працювала динамічка. Однотонною машиною, витягли двутонного Вовка. Між машинами було +/- 70м.

Лопата не допоможе, коли сидиш на мостах і на пузі в болоті.
Сперечаємось, доказуєм. Як, і хто звідкіля вилазив.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення pooh »

Допишу.. Витягували простою пузотеркою, передній привід. І стояла вона на засніженій, вкатаній дорозі. Зима. Ось так воно буває.
Це щоб не говорили, що треба було заякоритись і т.д.
Динамічка робить чудеса.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення s.pal »

Ну думаю що фляга вiскаря в бардачку не помiшаэ, ну ще плита, або горелка, чайник, баклаха води, баночка чаю, кави, цукру, кусок чорного шоколаду(не тане як плитка шоколадна та й не крошиться, а енергiю поновляэ), таплi шкарпетки(сухi). Сокира. Сiрники.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення MOTOR »

Підтримую, лопата не сама необхідна річ в машині, хоча зайвою не буде.
Був в нас випадок на третьому етапі 2013 року на полігоні, хто був, той памятає які ми приїхали на фініш.
Так вот, сіли на пузо в потічку, дно піщано глиняне копали години дві і без результатно. Що викопаеш, то вода назад затягне.
Плюс коли сидиш в коліїї то ту лопату і запхати нікуди.
Єдине коли вона поможе це зимою.
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення MOTOR »

Вот запасний акумулятор, каністра палива, запасний сухий одяг та взуття точно зайвими не будуть.
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення Khimik »

Бензопилу забули...
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення Viton »

Про Лебідку я би взагалі нічого не казав.
Бо як показує досвід - Лебідка - це вже не додатковий аксесуар, а частина штатного обладнання бойового авто, так би мовити базова комплектація ;)

А щодо додаткових речей, то однозначно : Хайджек, Трос, Лопата, Компресор, Бензинова пила :!: ;)

"И как говорил один мой знакомый, который слишком много знал" :
Khimik писав:Хм, шо брати...
палатку, спальнік, пальник, сокиру, казанок, три комплекти одягу (один по сезону запасний, один теплий на холодний вечір), гумовці, бажано хімзу або заброди, гумові тапочки на вечір для табору, шапку, рукавиці, 2 конзерви на день на чоловіка + пів палки московської, 2 хліба, пачку гречки, пачку макаронів, сіль, цукор, чай, кава, всякі ніштячки а-ля курага, артек, чоколяда, ложка-миска-горня жилізні, лямпак на чоляґу з комплектом запасних батарейок, бажано OFF альбо иншу хімію від комарів і кліщів.
То я не говору про авто, там і так ясно має бути - ланци, троси, шакли, домкрати, насоси, весь інструмент з гаража, моторне і трансмісійні мастила, тормозуха, колодки. Бажано запасна хрестовина, ступічні підшипники, комплект фільтрів. Моток дроту і синої ізолєнти, по пів метра шлангів різного діаметру, каністра солярки, каністра води питтєвої.
Ну і горівки-пива-дзиґарів з розрахунку потрійної звичної денної норми.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення sp_grind »

pooh писав:Але в мене ще до цього часу немає в машині банальної лопати. І жодного разу не пожалкував, що її немає.
MOTOR писав:Єдине коли вона поможе це зимою.
На кордоне был участок, где мы стояли в очереди на спуск, и потом шли две дороги - налево через жуткое болото, а направо через ручей и резкий подъём. Сверху сразу вырубка. На это участке много экипажей собралось.
Так вот мы двинули направо, на резкий подъём. Как только выезжаешь на подъём - снова поворот направо, там дорого зигзагом идёт немного. Я по дурости на верху этого подъёма начал поворачивать направо по большому радиусу - и засел там в болоте.
В результате передо мной почти в плотную пни, а сзади резкий спуск - вперёд дёргать некуда, а сзади на скользком резком спуске как меня дёргать?
Лопатой откапывали все колёса, и потихоньку выехали назад.
Понятно, что используя лебёдку(и) можно всякое придумать, но у меня её(их) не было.
Вобщем сам тупанул, и сам выбрался, никого не напрягая. С помощью лопаты.
Лопата - друг человека. Наличие обязательно. Имхо.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення myshketer »

MOTOR писав:Підтримую, лопата не сама необхідна річ в машині, хоча зайвою не буде.
Єдине коли вона поможе це зимою.
Улыбнуло :)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення max »

запасну камеру, або дві до колеса?
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення pooh »

А навіщо камеру? Є запаска, є компресор.
Чи були прецендети?
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення nick2121 »

Ще треба мати правильну кувалду. :idea:
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення pooh »

Ну ми тут зараз напакуємо стільки усього, що в машину не влізе. Бензопила не є супер необхідністю коли їдеш на один день. Якщо з ночівлею, тоді згоден. Проблем з дровами не буде.
:D
nick2121 писав:Ще треба мати правильну кувалду. :idea:
Це більш потрібна річ може виявитись. :lol:
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення max »

pooh писав:А навіщо камеру? Є запаска, є компресор.
Чи були прецендети?
Хай лежить, раптом запаска кінчиться.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Що треба мати в машині

Повідомлення max »

Доречі про лопату :) На асфальті :) Якось бусом вертали з буковеля. В бібрці загнувся диск і спустило колесо. Зїхали на обочину, зняли. Ставити запаску - не влазить, домкрат не витягує. Так лопатою трохит підкопали і запаска влізла. Так шо лопата приносить користь навкруги :)
Відповісти