ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Вибір, встановлення, обслуговування
Аватар користувача
BearSerg
Повідомлень: 101
З нами з: 07 травня 2010, 16:09
Ім'я: Сергій
Звідки: Львів

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення BearSerg »

Я зрозумів до чого ви хилите. Ні, у мене немає машини, я штурманюю, але освіта відповідна є. Це щось міняє?
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Dikiy »

BearSerg писав: Солідол, літол, і майже всі ...оли при нагріванні втрачають в'язкість (надіюсь що ніхто не буде сперечатись що електролебідки гріються) і при роботі лебідки набувають консистенціі рідини, у подальшому змащування відбувається розбризкуванням з утворенням на змащуваній поверхні тонкої плівки.
Очень смешно :D Смазки с литиевой основой работают при температуре более 100град. Например тот же Мобил 222 до 150град. Это как же надо крутить, чтобы редуктор разогрелся до такой температуры :shock: Если планетарка бутет 100град, то двигатель уже отгорит, а "кевлар" на барабане спечётся :mrgreen:
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення POKEMON:) »

Повністю підтримую попередньо написане......100% ПРАВДА!!!!!!!!! А.... Сергій.... в твоїй освіті і кмпетентності ніхто не сумнівається.....але.......колись розбиреш лебідку... ознайомишся з її конструкцією....знайдеш в ній "ДНО"!!! :lol: А тоді........!!!!!! А я питався в людей " ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???"..... а не як що працює і що де куда залазить і треться!!!.... це ми і самі знаємо!!!!!!! :D
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
BearSerg
Повідомлень: 101
З нами з: 07 травня 2010, 16:09
Ім'я: Сергій
Звідки: Львів

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення BearSerg »

POKEMON:) писав:Повністю підтримую попередньо написане......100% ПРАВДА!!!!!!!!! А.... Сергій.... в твоїй освіті і кмпетентності ніхто не сумнівається.....але.......колись розбиреш лебідку... ознайомишся з її конструкцією....знайдеш в ній "ДНО"!!! :lol: А тоді........!!!!!! А я питався в людей " ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???"..... а не як що працює і що де куда залазить і треться!!!.... це ми і самі знаємо!!!!!!! :D
По-перше: я висловив свою особисту думку і не говорив що вона стопудово вірна. Звернувся я до Геннадія і хотів від нього почути відповідь.
По-друге: я не переходив на особистості з коментарями на кшталт:" Да хто ти ваще такий якщо лебідки не маєш" як це ви зробили.
Я зрозумів що помиляюсь з повідомлення Dikiy, правда в дещо різкій формі, але не помиляється лише той хто нічого не робить. :P А зрештою мастіть свою лебідку хоч шміром ;) , після такого спілкування взагалі не хочеться нічого писати і щось для себе з'ясовувати :?
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення POKEMON:) »

ПРОЇХАЛИ......
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення s.pal »

Я ся дуже перепрошую, але вставлю 5 копійок своїх.
Думаю, що ніхто нікого не хтів образити, а жипери народ ранімий от гонять собі.
А в спілкуванні рождається істина.
Для того і спілкуємось та перепитуємо по 10 раз один в одного те що потрібно, а особливо при особистій розмові по при вогнищі та келиху.
Віват нам усім!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Dikiy »

s.pal писав:Думаю, що ніхто нікого не хтів образити, а жипери народ ранімий ....
То є так :D
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Аватар користувача
BearSerg
Повідомлень: 101
З нами з: 07 травня 2010, 16:09
Ім'я: Сергій
Звідки: Львів

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення BearSerg »

Dikiy писав:
BearSerg писав: Солідол, літол, і майже всі ...оли при нагріванні втрачають в'язкість (надіюсь що ніхто не буде сперечатись що електролебідки гріються) і при роботі лебідки набувають консистенціі рідини, у подальшому змащування відбувається розбризкуванням з утворенням на змащуваній поверхні тонкої плівки.
Очень смешно :D Смазки с литиевой основой работают при температуре более 100град. Например тот же Мобил 222 до 150град. Это как же надо крутить, чтобы редуктор разогрелся до такой температуры :shock: Если планетарка бутет 100град, то двигатель уже отгорит, а "кевлар" на барабане спечётся :mrgreen:
Смазка

Теперь пару слов о смазке. Вопервых, она должна быть консистентной. А во-вторых… Однозначных рекомендаций по спецификациям применяемых смазочных материалов ни у одного из производителей мы не нашли. Но не забывайте, что планетарные редукторы лебедок трудятся в крайне неблагоприятном режиме. При работе они порой разогреваются до температуры выше 100 °С, к тому же эти механизмы не защищены от проникновения воды и грязи. Длительную работу в таких условиях выдерживает только термоводостойкая «синтетика». Впрочем, во что она может превратиться за сезон эксплуатации, видно по фотографиям. Минеральные же смазки, которыми на заводе «заправляют» большинство недорогих моделей, приходят в полную негодность еще быстрее. Кстати, некоторые опытные спортсмены, перебирающие лебедку минимум дважды в год, рекомендуют на зиму немного разводить консистентную «синтетику» синтетической же трансмиссионкой.
Взято здесь http://www.off-road-drive.ru/archive/35 ... adyvaetsya
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Толстяк »

Кстати, некоторые опытные спортсмены, перебирающие лебедку минимум дважды в год, рекомендуют на зиму немного разводить консистентную «синтетику» синтетической же трансмиссионкой.
Що я теж радив...
067 З12 4З З6
Аватар користувача
BearSerg
Повідомлень: 101
З нами з: 07 травня 2010, 16:09
Ім'я: Сергій
Звідки: Львів

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення BearSerg »

Слушна порада, ніхто й не сперечається. Цитату я навів для смішливих камрадів з печеним кевларом і відгорівшим мотором :lol:
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення POKEMON:) »

BearSerg писав: Цитату я навів для смішливих камрадів з печеним кевларом і відгорівшим мотором :lol:
Сегій......перестань писати БРЄД!!!!!!! дай Бог щоб втебе ніколи не обривався кевлар від температури перегрітої лебідки......коли машина тянеться під кутом більше чим 60 градусів .......... і ТИ не знаходився вній коли вона починає через дах котитися в низ з гори....я це на власні очі бачив....думаю СМІШНО ТОБІ небуде!!!!!!!
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
BearSerg
Повідомлень: 101
З нами з: 07 травня 2010, 16:09
Ім'я: Сергій
Звідки: Львів

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення BearSerg »

Мені смішно не з такої ситуаціі як ви описали, вірю що в таких ситуаціях зовсім невесело, а з людини яка намагається впарити мені те що редуктор лебідки не гріється до високих температур. І слова про печений кевлар і відгорівший мотор взяті з його повідомлення. Ви такий досвідчений порахуйте кількість пар тертя в трьохступінчатому планетарному редукторі, порахуйте коефіцієнти теплопередачі і зрозумієте що якщо корпус редуктора гарячий на дотик, то сам редуктор має температуру як мінімум відсотків на 30 більшу. І зрештою не бачу сенсу у подальшому спілкуванні з людьми які вперто доказують що чорне це біле, спираючись лише на свій величезний практичний досвід і категорично не сприймають будь-яких доводів опонента. Удачі!
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Dikiy »

"Не читайте на ночь советских газет" :D
....рекомендаций они не нашли :D Да любой мало-мальский нормальный производдитель лебёдок рекомендует тот же Аэрошелл, который у нас купить сложно, да и надо ли?
Лично я думаю так как сказал, обоснованные доводы приветствуются. Давайте даже так: если металл разогреть до 100град, то обычная краска облущится. Греется не планетарка, а мотор, тепло от мотора передайтся на планетарку, и только так, а не иначе.
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Аватар користувача
Штурман нивы
Повідомлень: 318
З нами з: 12 квітня 2010, 10:52
Ім'я: Тетяна
Авто: smart, uaz patriot

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення Штурман нивы »

POKEMON:) писав:.... типу літолу ..подивимось!!!!!!!!!! :!: :?:
тебе, его в первомпосту советовала :) ты думаешь, как бы я без нано технологий лебедку на ниве таскала? :)
ох и недоверчивые Вы Пикачу :)))))
"Внедорожник - это автомобиль, который застрянет там, куда другой не доедет"
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: ЯКУ ЗМАСКУ ЗАПХАТИ В ЛЕБІДКУ???

Повідомлення K2 »

не сваріться. як я вже казав в мене в редукторі "літол", нігрол і тад17. нічо не гріється. тобто гріється, але не так страшно. мінус тіки в конячій тугості розмотки на морозі.
але то всьо зі слів штурмана, я сам лебідку то два раза мацав відсили. і то коли встановлював :)
Відповісти