Площатка під лебітку

Вибір, встановлення, обслуговування
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Denon »

pooh писав:Ага було таке :D. В мене немає заломів на бампері.
Я правда про заломи на тросі питався. Якщо кевлар, то згин не шкодить (тільки тертя, якщо по гранях бампера). А якщо трос металевий, то він і згинання такого не любить, вже не кажу по кантах його протягувати під нівроку навантаженням.

Чому сама думка з переносною платформою крутиться в голові - бо не часто назад треба тягнутися , тому не часто треба і бавитись з переноскою. Але навіть рідко можна засадитися дуже вдало (як от Мах писав - на схилі мордом вниз). Тому чи вартує ще одну лебідку купляти, чи коли раз робиш бампери в конструкції передбачити опцію на не частий "форс-мажор".
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення pooh »

Тож я і пишу про те саме. Ма разом з Максом тоді і застрягли. Це було на другому етапі трофі. І знову пишу тесаме. Трос йшов по трубі діаметром 50мм.
Критичного згинання тросу не було.
А якщо вже десь засадився (мордом вниз) то є таке поняття, як форум, як телефон. Хтось завжди приїде на допомогу. ;)
Для прикладу. :lol:
Поехали с Лёхой гулять по бездору на Монтере. Ну там леса-поля, всё такое.. А дождик был на днях. В общем, рано или поздно застряли финально. В лесу. Недалеко, километров 15 от города. Порылись-порылись, бесполезно. Звонок другу. Приехала Нива с лебёдкой. Весьма самоуверенно нас объехала, и...застряла. Но чувак не огорчён, а наоборот, оживлённо-доволен.

Далее хроника происходящего:

16-00. Мы застряли.

17-30. Приехала Нива, тоже застряла дальше нас метров на 20...

18-30. Приехал УАЗик с лебёдкой и багажником на 33 колёсах. Нас вынул, полез за Нивой, зарылся дальше нас на 10 метров.

Рекламная пауза, все довольны, все счастливы, Нивовод и УАЗовод звонят друзьям и радостно сообщают, что вот уже началась внеплановая покатушка. Я несколько озадачен происходящим.

19-50. 2 ведровера, один из них Дефендер, ещё Нива, Шнива, ещё УАЗ. Ещё трое пацанят допом к Лёхе, все счастливы, безнаказанно перемазаны, верещат и путаются под ногами, кидаются шишками. Две боевых подруги с ведровера и Шнивы жарят шашлык, режут овощи, и вот уже в пакете призывно звякнула водовка...

22-00. Все умеренно поддаты, веселы, довольны, около УАЗика плотно сидит Дискавери, Шнива на ходу, но заблокирована между УАЗиком и вторым УАЗиком (он был в стоке и сел на моё место). Дети в трусах и с чьим-то планшетником в монтере разложили багажник и развлекаются, кроме самого маленького, шестилетнего, который спит в папином Дефендере.

Последний тост за мои внедорожные таланты, ибо чел без таланта на стоковой (почти) Монтере так далеко бы не пробрался. На этом водка и коньяк в моей фляжке закончились.

01-20. Чья-то мама на Дефендере едет в ближайший населённый пункт за ещё водкой, мясом для шашлыка и коньяком. Шестилетний переложен (вброшен прямо в спальном мешке) в Монтеру к 10-12 леткам.

02-00. Вернулась мама на Дефендере. За время её отсутствия от скуки вытащили Дискавери, и снова посадили почти на то же место.

04-00. Приезжает ГАЗ-66. Обкладывает всех хуями, типа гады, тихушники и сволочи, почему без него. Его утешают, наливают, бьют морду))), вынимают Дискавери, УАЗик стоковый, выпускают Шниву, которая садится на место Дискавери, её снова вынимают, чуть поддёргивают подготовленный УАЗик и наконец вынимают первую Ниву.
05-00. Ни об каком домой не может быть и речи, допрашивают меня, куда ехал, вынимаются навигаторы, доедается водка и коньяк, высняется, что есть точка покруче, а моя точка-хуйня, туда на Оке проехать можно, причём каждый знает короткую дорогу (все разные), и перепракладывается маршрут..

Перед началом движения здоровенная борода хочет переложить своё дитя к себе в машину. На увещевания жены-мол, не трогай их там, пусть спят уверенно возражает: да я своего всегда найду. Ловко хватает своё дитя за одну ногу и одну руку и вытаскивает из багажника. Это оказываются рука и нога двух разных детей, причём оба-не его. Опасливо заталкивает вяло шевелящихся пацанов обратно, типа "нуихнахуй, пусть там лежат"... Ну, поржали, конечно, так за это выпить же надо!

05-40. Поехали дальше. В багажнике Монтеры бултыхаются на кочках полусонные дети, запутавшиеся в спальных мешках, руках и ногах...

10-00. Точка взята, выползка на асфальт и расставание. Все горячо благодарят меня (????), типа, спасибо, чувак, какой же ты молодец, как же заебись, что ты нас вытащил из города (на полном серьёзе!), я благодарю, что вытащили. Разъезжаемся по домам друзьями, горячо планируя следующие выхи.

Так вот вопрос: чё это было?
Якщо влашуєш щось таке, всі будуть дуже вдячні. :D
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення AM »

Імхо - зі зйомною секцією вийде фігня. Ти прикинь,
1. її треба кріпити на 4 болти щонайменше (на 2 не можна, бо буде вивертати, хіба би дійсно вварювати квадрат глибоко щоб не торчав, але це не те, що ти питав). А якщо болти 4 то яка фіг різниця прикручувати лебідку чи лебідку із куском бампера.
2. Вартість доробки такого оригінального апендициту на бампер + додатковий соленоїд буде напевно дорожче чим бу китай.
3. Про гемор із зніманням і перекручуванням лебідки та дротів + розшплінтовування гачка щоб витягнути лебідку спереду, та і про те що це не дуже допомагатиме різбі, можна не говорити.

Тобто вже простіше зробити стандартну площадку під лебідку з-заду, кинути назад довгі дроти і чекати можливості купити цю лебідку. А якщо щось екстраординарне трапиться до того - то передню перекинути назад буде не так важко.

ПС. До речі можна тягнути передньою лебідкою назад не заламуючи троса - пошукай в неті. Правда бажано мати щонайменше 2 блоки, а в ідеалі - 3.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Volodymyr »

pooh писав:А якщо вже десь засадився (мордом вниз) то є таке поняття, як форум, як телефон. Хтось завжди приїде на допомогу.
В травні на Красній була проблема, треба було витягнути машину, телефон, клуб... короче витягнули поляки через 1.5 доби. Стукай-агукай... Хто зі Львова зірветься їхати за майже 200 км витягнути машину? Рятування утопаючих - справа рук самих утопаючих.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення max »

Є ще якась така фігня:
Зображення
переносна лебідка - як варіант.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення pooh »

Volodymyr писав:
pooh писав:А якщо вже десь засадився (мордом вниз) то є таке поняття, як форум, як телефон. Хтось завжди приїде на допомогу.
В травні на Красній була проблема, треба було витягнути машину, телефон, клуб... короче витягнули поляки через 1.5 доби. Стукай-агукай... Хто зі Львова зірветься їхати за майже 200 км витягнути машину? Рятування утопаючих - справа рук самих утопаючих.
Володя скинь, будь ласка, силку на ту тему. Мабуть я якось пропустив її. :(
Дякую.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Denon »

AM писав:хіба би дійсно вварювати квадрат глибоко щоб не торчав, але це не те, що ти питав).
Це саме те, з чого я почав - те саме кріплення, що під зйомну платформу, тільки глибше вчіплене до рами, а платформа входить і виходить з бампера як шухлядка на роліках. Ззаду квадрат стандартно. Хочеш витягуєш і переставляєш (якщо є крайня потреба), не хочеш - не витягуєш - але вибір Є. Гірше коли нема. :mrgreen:
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Khimik »

я збираюся ваяти собі бамперок з зйомною лебідкою.
задумка приблизно така сама, але будуть дві квадратні труби, і в них конектиметься лебідка з площадкою.
Відповісти