зігнути диск

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: зігнути диск

Повідомлення K2 »

десь з яндекса вкрав:
Материал
Материал, из которого изготовлен колесный диск. Существуют стальные и легкосплавные диски (изготовленные из легких сплавов на основе алюминия, магния или титана).
Наиболее дешевый материал для изготовления дисков - сталь. Большинство производителей устанавливают на базовые комплектации автомобилей именно стальные диски. Они тяжелые и имеют низкую коррозийную стойкость.
Широкое распространение получили алюминиевые колесные диски. Они легче стальных, но имеют более высокую стоимость. Кроме того, высокие требования предъявляются к внешнему покрытию. При взаимодействии алюминия с водой и кислородом, он покрывается белесой оксидной пленкой, что негативно сказывается на внешнем виде изделия.
Магниевые диски дороже алюминиевых и также подвержены окислению. В зависимости от методики изготовления они могут иметь различные свойства (см. "Тип").
Литые магниевые диски легкие, но слишком хрупкие. Литые алюминиевые менее хрупкие, чем предыдущий тип, и являются компромиссным вариантом по цене и техническим характеристикам. Кованые алюминиевые диски прочные и не раскалываются при ударе. Кованые магниевые диски обладают очень высокой прочностью, но имеют высокую стоимость.
Титановые диски встречаются редко и не получили широкого распространения из-за высокой стоимости.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення автобат »

Ну то добре, але які ж з них краще їздять і легше відновлюються і які з них не ламаються у львівських ямах? І чому вони горять7 гА?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення Volodymyr »

Горить магній. Все решта ламається і відновлюється.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення автобат »

Ну а як ломаеться? І як відновлюеться? Га?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення Volodymyr »

Ламається за рахунок не дотримання швидкісного режиму в середині перешкоди. А відновлюється грошевими засобами.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення автобат »

Всерівно не зрозуміло.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення Volodymyr »

http://www.youtube.com/watch?v=42MR43DFHgA&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=-hdSftboPB0
також там з права будуть роліки де показано як ремонтують і відновлють інші типи дисків.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення автобат »

Всерівно не зрозуміло. А як то?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення s.pal »

Я теж не можу зрозуміти .....
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: зігнути диск

Повідомлення K2 »

люміній тоже горить. тобто не горить, але такі диски на згорівшій машині перетворюються на пісок. бачив.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення Volodymyr »

Бетон не погано горить, але при високій радіації.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Богдан
Повідомлень: 44
З нами з: 08 січня 2011, 19:04
Ім'я: Богдан
Авто: ваз

Re: зігнути диск

Повідомлення Богдан »

K2 писав:десь з яндекса вкрав:
Материал
Материал, из которого изготовлен колесный диск. Существуют стальные и легкосплавные диски (изготовленные из легких сплавов на основе алюминия, магния или титана).
Наиболее дешевый материал для изготовления дисков - сталь. Большинство производителей устанавливают на базовые комплектации автомобилей именно стальные диски. Они тяжелые и имеют низкую коррозийную стойкость.
Широкое распространение получили алюминиевые колесные диски. Они легче стальных, но имеют более высокую стоимость. Кроме того, высокие требования предъявляются к внешнему покрытию. При взаимодействии алюминия с водой и кислородом, он покрывается белесой оксидной пленкой, что негативно сказывается на внешнем виде изделия.
Магниевые диски дороже алюминиевых и также подвержены окислению. В зависимости от методики изготовления они могут иметь различные свойства (см. "Тип").
Литые магниевые диски легкие, но слишком хрупкие. Литые алюминиевые менее хрупкие, чем предыдущий тип, и являются компромиссным вариантом по цене и техническим характеристикам. Кованые алюминиевые диски прочные и не раскалываются при ударе. Кованые магниевые диски обладают очень высокой прочностью, но имеют высокую стоимость.
Титановые диски встречаются редко и не получили широкого распространения из-за высокой стоимости.

гарно написав, можливо ще є така інфа про пошкоження відновлення дисків
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: зігнути диск

Повідомлення автобат »

Так, треба пошукати таку інформацію. Дуже цікаво. Я вот теж чекаю відповіді...а машина на колодках стоїтть, бо боюсь виїхати, не знаю на чому.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: зігнути диск

Повідомлення K2 »

довго шукав, але все-таки найшов:
ЗА РУЛEМ.UA писав:"..Якщо диск алюмінієвий, то перед рихтування треба його добре відпарити в соленій воді. Сіль має бути обовязково морською, бо звичайна кухонна погано впливає на покриття і приводить до потемніння поверхні. Особливо це стосюється йодованої солі. Після 15-20хв пропарювання даємо диску охолонути і акуратно відстукуємо його резиновою киянкою..."
але мій знайомий використовував якраз йодовану сіль і дуже класно затонував диски. в нього чорна машина. і тепер коли диски стали сіро-чорними - машина виглядає просто бомбезно.
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: зігнути диск

Повідомлення Микола STARyy »

А якби ще паприки...
Були б червоні блискітки і пси б не мітили. :lol:
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Відповісти