Ресурс м/т коліс

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення tad100 »

Можу доповнити про йокогаму МТ, бо маю досвід. Резина насправді більшеподібна на АТ. Але в болоті явно виграє у гудріча АТ і практично не поступається МТ. На перших порах на асфальті поводила себе досить тихо, тількі на малих швидкостях, відчувалось гупаньє ламелей. але пройшло 50 тк і резина стала досить занудною, купа латок на боковинах, нерівномірний знос від розвалу сходження, всі колеса різні. І тембр звучання на любих швидкостях вже не відрізнити від копіїї Інса Сахара. Сьогодні на першому голольодику, не міг злапати ні зад не перед. Хоча як для МТ резинка абсолютно адекватна на слизькому. Знос 50 відсотків, а місцями більше. Режим експлуатації. 90 асфальт 10 бездор.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення Denon »

В принципі тема може стосуватись не тільки сільверстоунів. Якщо хто має досвід юзання різних коліс і крім того може їх порівнювати між собою, то можна тут писати. І напевно не тільки про ресурс, але і про інші враження.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення myshketer »

Ездил на Nexen MT с марта по октябрь, пробег около 7 тысяч, брал б\у с остатком протектора 10 мм... Продал с таким же остатком, сам в шоке. Сейчас на ней Остап на синем актионе ездит, так что можно продолжать следить за ресурсом. Мягкая и не сильно шумная резина, хорошая всесезонка на каждый день. Рисунок похож на первый мудрич.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення AM »

Крім вже відомого про КМ2 скажу що наїздив на Паджеріку на ній десь 50000. Знос десь 40%. Майже всю минулу зиму відїздив на ній. Веде себе взимку доволі адекватно як на МТ.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення автобат »

Я їзджу на Гудрич АТ.Використовуеться як щоденна гуиа. 90-асфальт,10=по калюжкам. Зимою вона в мене за зимову, літом - за літню. Дісталась мені з 30 000 пробігом за малі гроші по доброті душевній від Таd100, бо вони собі тогді Йокогаму облюбовали. Я ще прочалапав на ній ніби 50 000. І збираюсь ще троха потовкти. Загальний їі пробіг на сьогодні щось 80 000. Якщо відноситись до неї з любовью та розумінням, вона ще і вигрібае де-ніде.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення Khimik »

1/2 off:
і як АТ зимою? також, скоріш за все, прийдеться на ній зимувати.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення автобат »

Не для мотогонок, але акуратно їздиться без проблем. Нам що головне - їхати, а для цього маемо повний привід. А гальмувати на льоді і на гусеніцах тре обережно.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення Alex67 »

Khimik писав:1/2 off:
і як АТ зимою? також, скоріш за все, прийдеться на ній зимувати.
У мене АТ слугує шосейною гумою улітку і зимовою до гір і по засніженим/льодовим дорогам гір узимку, разом із ланцюгами. Як зимовою користувався Yokogama geolandar AT на Pajero і Cooper Discoverer AT на Defender. До обох гум узимку застережень не мав, мене влаштовувало. А от у мого товариша BFG AT узимку викликала негативні емоції, перед минулою зимою він навіть зашипував її, що не дуже покращило ситуацію - я спокійно тримав на шосе +10+15 км/год коли ми їхали разом, однаковими Дефендерами. Все-таки АТ від АТ сильно відрізняється. Так само важливий вік гуми - річна рума із пробігом 50к буде сильно краще 5 річної із тим самим пробігом, тому звертай увагу на ЧАС ВИПУСКУ ГУМИ (як у йогурта :-)). Компаунд старіє і у першу чергу це впливає на працездатність в екстремальних умовах - холод, лід... Багато людей стверджують, що однакова гума різних заводів - наприклад, фінського і російського - суттєво відрізняється. Як там Жванецький говорив? Тщательнее надо, тщательнее :-)
Олексій
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення robosol »

Оскільки тема про колеса, думаю тут це буде доречним:

Мы представляем вам видеоролик, который мы перевели на русский язык, компании Michelin, (производящей шины Michelin), в нем показано, как нужно измерять давление в шинах.
Чтобы было понятнее, мы перевели американские единицы измерения давления - фунты на квадратный дюйм, в более привычные нам - атмосферы (Бары).


http://www.youtube.com/watch?v=1WPXeEp18yQ
www.pokrishka.ru
РОМIК
Повідомлень: 144
З нами з: 09 листопада 2009, 19:20
Ім'я: РОМАН
Авто: TOYOTA (тося)
Звідки: Україна, Львів

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення РОМIК »

В мене стоіть КМ 2 33\12.5\15 в принципі на трасі не гудить. Можливо я не чую шуму через відсутність глушника в машині :shock:
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення ярко »

РОМIК писав:В мене стоіть КМ 2 33\12.5\15 в принципі на трасі не гудить. Можливо я не чую шуму через відсутність глушника в машині :shock:
:) можливо,і через хорошу музичку.Таки трохи гудуть по зрівнянню з АТшкою.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
afruka
Повідомлень: 52
З нами з: 23 травня 2011, 21:54
Ім'я: Коля
Авто: Patrol
Звідки: Львів, Новий Яричів

Re: Ресурс м/т коліс

Повідомлення afruka »

На BFGoodrich m/t km2 33.12.5р15 вже їздимо біля 2-ох років , то вже біля 50% ізносу є , проїхали приблизно 30-35 тис
Відповісти