Нива в спадок, реанімація...

2121, 21213, Нива-Шивроле
Відповісти
Аватар користувача
lazor
Повідомлень: 7
З нами з: 07 вересня 2006, 19:02
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Нива в спадок, реанімація...

Повідомлення lazor »

Так сталося що виявив я бажання бути нивоводом і отримав закрученими стежками стареньку ниву 79 р.в., з пробігом всього 62 тис., проте з мотором 1,3, і тільки із заднім мостом (переконувати що це фірмова однопривідна нива, яка успіху не мала)
Тому хочу запитати чи нівкого не завалявся передній міст, роздатка і блокування....

І взагалі, що порадите.....?
podarok
Повідомлень: 70
З нами з: 16 серпня 2005, 10:34
Звідки: Київ Львів Калуш
Контактна інформація:

Повідомлення podarok »

пораджу знайти роздатку від самурая із літровим двигуном та два моста від самурая із 1.3 двигуном і присобачити все це до ниви...
сумарно приблизно 700 доларів все добро буде коштувати

Якщо будеш робити рідну нивовську підвіску
Передня підвіска в зборі - 400$ (нова)
Передній редуктор (в тебе позаду стоїть редуткор із 4.44 парою) мусиш переробляти пару від двіййки (обійдеться десь в 300 доларів загалом)
ну і роздатка десь 200 доларів певне буде (бу)
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Нива в спадок, реанімація...

Повідомлення nick2121 »

lazor писав:Так сталося що виявив я бажання бути нивоводом і отримав закрученими стежками стареньку ниву 79 р.в., з пробігом всього 62 тис., проте з мотором 1,3, і тільки із заднім мостом (переконувати що це фірмова однопривідна нива, яка успіху не мала)
Тому хочу запитати чи нівкого не завалявся передній міст, роздатка і блокування....

І взагалі, що порадите.....?
1. Вітаю з дійсно раритетною машинкою! Нив з 1.3л дйсно було дуже мало :)
2. Про "фірмовість" -- БРЕХНЯ! На прототипи Нив ставили трохи іншу роздатку (з можливістю вибору переднього/заднього/повного приводу). Але той навернутий варіант в серію не пішов.
3. В мене була така сама проблема (купив покоцану Ниву без переднього моста і зі знятою роздаткою). Все відсутнє докупляв: автомагазин "Детройт" (замовляв) і ринок Кривчиці (там є кіоск суто по Нивах).
4. Про роздатку Самурая ІМХО не зовсім доречна порада. Все ж таки вони з двигунів меншого об'єму більше потужності витискають.
5. Мені реанімація обійшлась трохи менше $1000. Роздатку я мав. Правда, купляв багато нулячих деталей та й про ціни не дуже думав :twisted: Б/у можна знайти дешевше. До речі, в мене стоять редуктора 4.44.
6. ІМХО 1.3л слабувато для Ниви :(
7. Раджу дуже гарний сайт: http://www.niva4x4.ru. Можеш ще там порадитись (по російські, звичайно ;) )

ВІТАЄМО НОВИХ НИВОВОДІВ!!!

В принципі, і з 1.3л можна жити якщо не плануєш ставити великі колеса ;) На жаль ти не вказав мети придбання Ниви (місто, місто+іноді оффроад, оффроад-змагання, і т.п.)
Аватар користувача
lazor
Повідомлень: 7
З нами з: 07 вересня 2006, 19:02
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення lazor »

мета: місто по потребі + доїзд доки виходить в горах, люблю гори, часто мандрую... також зима/гори

я теж чув що 4.44 треба переробляти, nick2121: ти що не переробляв?
Дякую, за поради, думаю ще заїзати до Вололі на пасічну...
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Повідомлення nick2121 »

lazor писав:я теж чув що 4.44 треба переробляти, nick2121: ти що не переробляв?
Не зрозумів питання.
По-перше, виясни яка в тебе ГП у задньому мості. Для цього заїдь на естакаду, підніми домкратом будь-яку сторону ззаду щоб ОДНЕ колесо висіло у повітрі, КПП у нейтраль. До заднього кардану привяжи достатньо довгу нитку з гайкою. Робиш рівно 20 обертів вивішеного колеса (зроби мітку крейдою на гумі або дивись по ніпелю або іншій контрольній точці). Потім змотуєш нитку з кардана, рахуючи оберти. Отриманий результат ділиш на 10, отримуєш число ГП.
В мене вийшло 4.44, тобто 02-й редуктор (що ДУЖЕ добре). Було б супер якщо 02-й стоїть і в тебе. Так має бути в Нивах 1.3л, але невідомо що реально в тебе стоїть.
Як будеш знати число ГП, будеш рухатись далі.

На рахунок переробляти: тобі просто треба КУПИТИ передній редуктор з ГП такою самою як у заднього. Але спочатку розберись з числом ГП. Бо в тебе може бути 4.3, 4.1, або навіть 3.9 -- шо взагалі страхітливо для 1.3л.

Бажаю успіхів!
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Повідомлення nick2121 »

podarok писав:пораджу знайти роздатку від самурая із літровим двигуном та два моста від самурая із 1.3 двигуном і присобачити все це до ниви...
Можеш обгрунтувати твою ідею? Я вважаю що це не є добре з трьох причин:
1. Нива конструктивно fulltime 4x4 :) Самурай -- parttime :(
2. Маса Ниви 1150 кг, Самурая -- 934 кг ;)
3. Що буває з заднім мостом задньопривідної Ниви знаю на власному досвіді :( ну не розрахована вона на це конструктивно.
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

все вже пройдено пацани невыддкривайте ГАМЕРИКУ идте до Васьки в гараж и всьо вам там зроблять - басни про чудо НИВИ вже пройдений етап - говно говном
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
ter
Повідомлень: 24
З нами з: 24 квітня 2007, 18:53
Ім'я: Roman
Авто: Isuzu Trooper "Monti"
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення ter »

Обїздив пів Львова за запчастинами в мене для повного щастя 4 на 4 бракує тільки гранат ціна на них
150-250 зовнішні
200-300 внутрішні
плюс потрібна одна піввісь яка вих 100 грн
дехто пропонував ціну зібраної пів вісі за 700 грн
бачив в кривчицях роздатку бу ціни не питав бо вона в мене є а тебе може зацікавить редуктор просили 1500 за новй
Відповісти