Гріється ДВС

L200, Pajero
Аватар користувача
bobi
Повідомлень: 38
З нами з: 10 грудня 2010, 22:56
Ім'я: Саша
Авто: L200
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення bobi »

Сержик привет, была таже хрень. Начал как писали выше с мойки радиатора(со снятием), потом термостат, за ним помпа и пробка радиатора плюс виско. Потом был установлен радиатор большего объёма POLCAR 656х27х525 (оригинал 632х27х525) +1,5 л ОЖ(у меня если помниш АТ, охлаждение КП в радиаторе) стало реже но на затяжных подъёмах всё равно грелся. Замена интеркулера и радитора кондиционера(+сетка перед радиаторами) решила проблему. Ну не продувается радиатор двигателя после зализанных сот впереди стоящих радиаторов интеркулера и кондея. Как то так....
www.bobi.io.ua
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення Katonych »

bobi писав:Сержик привет, была таже хрень. Начал как писали выше с мойки радиатора(со снятием), потом термостат, за ним помпа и пробка радиатора плюс виско. Потом был установлен радиатор большего объёма POLCAR 656х27х525 (оригинал 632х27х525) +1,5 л ОЖ(у меня если помниш АТ, охлаждение КП в радиаторе) стало реже но на затяжных подъёмах всё равно грелся. Замена интеркулера и радитора кондиционера(+сетка перед радиаторами) решила проблему. Ну не продувается радиатор двигателя после зализанных сот впереди стоящих радиаторов интеркулера и кондея. Как то так....
Есть мнение, что в случае с АТ и затяжных подъёмов проблема не в системе охлаждения, а в усталости коробки. Ну или нагрузки на коробку, если колёса поставили больше. Это коробка "кипятит" двигатель, выгоняя лишнее тепло в радиатор, который совмещен с радиатором двигателя.


Хотя зализаные соты тоже не улучшают охлаждение, конечно :)
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
bobi
Повідомлень: 38
З нами з: 10 грудня 2010, 22:56
Ім'я: Саша
Авто: L200
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення bobi »

Да Дим согласен, но у меня бывало и так, что температура двигателя в норме а горит краным лампочка перегрева АТ, тогда останавливаешся две,три минуты на холостых потом глушиш, заводиш и едеш дальше. Хотя у знакомого при повышении температуры (ОЖ выдавливало в расширительный бачок), при остывании он выдувал ОЖ обратно через открытые пробку бачка и радиатора ртом при этом в радиаторе не булькало, тосол без эмульсии. Замена прокладки (без всяких вымытых цилиндров и видимых нарушений целостности прокладки) решили проблему, машина не греется, уровень тосола в норме. Тоже наменял пол системы охлаждения...
www.bobi.io.ua
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення ярко »

Katonych писав:
bobi писав:Сержик привет, была таже хрень. Начал как писали выше с мойки радиатора(со снятием), потом термостат, за ним помпа и пробка радиатора плюс виско. Потом был установлен радиатор большего объёма POLCAR 656х27х525 (оригинал 632х27х525) +1,5 л ОЖ(у меня если помниш АТ, охлаждение КП в радиаторе) стало реже но на затяжных подъёмах всё равно грелся. Замена интеркулера и радитора кондиционера(+сетка перед радиаторами) решила проблему. Ну не продувается радиатор двигателя после зализанных сот впереди стоящих радиаторов интеркулера и кондея. Как то так....
Есть мнение, что в случае с АТ и затяжных подъёмов проблема не в системе охлаждения, а в усталости коробки. Ну или нагрузки на коробку, если колёса поставили больше. Это коробка "кипятит" двигатель, выгоняя лишнее тепло в радиатор, который совмещен с радиатором двигателя.


Хотя зализаные соты тоже не улучшают охлаждение, конечно :)
мнение верное на 100%. при наборе высоты от 500 до 3000м, в узком ущелье зажигалась контролька АКПП . 10минут перекура, пониженная-движение возобновлялось.Страна южная, температуры высокие.Проблему снял дополнительный радиатор АКПП, установленный перед радиатором кондиционера. На тех же маршрутах прохождение без остановок.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення автобат »

Короче я понял, надо снимать голову, а заодно еще проміть радиаторі кондиционера и кулера. Спасибо,Санька .
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення Katonych »

Ещё один момент. Не знаю как в L200, но в многих машинах между радиатором кондея и основным радиатором собирается "тополиный пух, жара, июль", листья итд.
Но судя по тому, что проблема появилась после прогона на большой скорости - это скорее в сторону прокладки. Ну или форсунка одна льёт, но это по работе двигателя-бы слышно было.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення автобат »

Форсунка льет и уже давно и такого не було. Тополиний пух может там и лежит, но тогда Ігорка Гренадера придеться бакланити, що він, коли знимав мити радіатор, то тополіний пух там лишив . Всі майстри- козли, безсумнівно. :D :lol: :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Гріється ДВС

Повідомлення Khimik »

Ото почитав, і сам задумався, що і в мене по Львову навіть під легоньку гірку почав ну не те, щоб грітися, але так твердо виходити в норму.
При тій температурі надворі, подумав, же то не має так бути.
Запхав межи лопасті на холостих куснь картону зложеного - і вентилятор став :shock:
Штуркнув його в другий бік - крутисі в другий по інерції, і потім ліниво так зупиняється і починає крутитися вже в правильний.

Замовив нову муфту....
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення автобат »

Так вот. Їхов учора до дому. Помітив, що температура росте, заледно не від розгону і підйомів. Вона росте, коли оберти двигуна доходять до 2,5 тисяч. Тобто, почав грішити також на віскомуфту. Підїхов під хату, температура троха вища за нормальну, відкрив капоту, карлсон мав би крилами махати потужно. Я ж запхов тудою зошит в твердому обкладі. Ну як запхав, спочатку легенько, а як він почав приторможуватись, то більш наполегливо. Зупинив, попхав його в зворотню сторону. Короче, таке враження, що термовключательне працює. Я обнаглів і крутив його в ріхні сторони при працюючому двигуні
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Гріється ДВС

Повідомлення Khimik »

Танкіст.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення автобат »

Всі шляхи ведуть до нього
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Гріється ДВС

Повідомлення Khimik »

особливо після офроїдів :))))))))))))))))))))))))
Аватар користувача
sergsemy
Повідомлень: 196
З нами з: 23 жовтня 2008, 09:30
Авто: УАЗ 31512
Звідки: Україна Львів

Re: Гріється ДВС

Повідомлення sergsemy »

Привіт,Міцоводам!В мене до вас,панове,власники дизельних Міцубісі(4d56)таке запитання:як довго гріється ваш двигун до робочої тем. зимою.В мене на Х.О. при -15 через 20хв. стрілка термометра вже показує норм. і не міняє покази ні на ходу ні на місці.Чи це нормально. І що буде літом?
Водки не обещаю,но погуляем на славу (И.Сусанин)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Гріється ДВС

Повідомлення max »

Підозрюю що в мене 4N15, при помірні їзді по місту при -15 за 30 хв нагрівається десь на 60% до роб температури. Якщо прогріти до роб температури - то стрілка теж не міняє покази ні зимою, ні літом, ні на ходу ні на холостих.
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Гріється ДВС

Повідомлення krust »

Це добре що не міняється, в мене теж не мінялась колись, а зараз (при їзді на газу, гріється частіше) , але лише так, робоча 88, гріється до 92, включається 1 швидкість , і до 88 знову.
На трасі гріється тільки після тривалиї їзди на високій швидкості.
Прогрівається теж десь тк само
Відповісти