Що потрібно для підготовки позашляховика

ЛуАЗ, Opel, Isuzu, Suzuki, Jeep, LandRover, Mercedes, Daihatsu, ARO, SsangYong
Відповісти
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Що потрібно для підготовки позашляховика

Повідомлення AM »

2 bugan
якщо заміна двигуна на іномарочні дорого - розглянь заміну на уазівський 2.9. Якщоі це не дешево - заміна РК на 3.2 ( в оригіналі в уаза 1,9. на уазбуці є інфа).
пс Але насправді такі обговорення не в цій теміі, бо це ж тема не "Що потрібно для підготовки позашляховика бугана Андрія" ;-)
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Що потрібно для підготовки позашляховика

Повідомлення pilgrim »

AM писав:2 bugan
бо це ж тема не "Що потрібно для підготовки позашляховика бугана Андрія" ;-)
учитывая что он топикстартер и изначально начал про свои авто то думаю тему можно легко переименовать ))
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Що потрібно для підготовки позашляховика

Повідомлення автобат »

bugan писав:Друге чого не хватає..... так це задньої лебідки. 1год 30хв ми загубили через те що її не було. Аж знімальна група не витримала і поїхала. І це нам коштувало другого місця.
Ну, відсутність задньої лебідкі в деяких випадках може замінити присутність в черепній коробці сірої речовини, а над двигуном треба подумати. Всі ці переробки, про яки всі писали, а ви тоді це все ігнорували призведуть тільки до подорожчання авто особисто для вас. При продажі на ціну Бурьонки ваші витрачені гроші ролі не зіграють. Надійність її стане ще сумнівнішею. Короч - на вітер гроші.
Я би вам радив зробити так, як це зробили багато хто із нас і я в тому числі: Не мучтесь. Їздіть ще на Бурьонці так, як вона є. Її вам не буде хватати , але її ж і буде наразі вам вдосталь. Ті гроші, які зараз ви хочете в неє ввалити, ви їх відкладайте і закопуйте в землю. Пітім, через рік чи два, ви відриєте гроші, продасте Бурьонку і купите собі більш пристойний автомобіль для бездоріжжя. Вот в нього вже не безкорисно можна вкладати гроші.
Послухайте старого дурака.
Тут на форумі можу вам з десяток ніків чи прізвищ привести, тих, хто починав афроит з ВУВАЗИКА
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Що потрібно для підготовки позашляховика

Повідомлення марік »

автобат писав:
bugan писав:Друге чого не хватає..... так це задньої лебідки. 1год 30хв ми загубили через те що її не було. Аж знімальна група не витримала і поїхала. І це нам коштувало другого місця.
Ну, відсутність задньої лебідкі в деяких випадках може замінити присутність в черепній коробці сірої речовини, а над двигуном треба подумати. Всі ці переробки, про яки всі писали, а ви тоді це все ігнорували призведуть тільки до подорожчання авто особисто для вас. При продажі на ціну Бурьонки ваші витрачені гроші ролі не зіграють. Надійність її стане ще сумнівнішею. Короч - на вітер гроші.
Я би вам радив зробити так, як це зробили багато хто із нас і я в тому числі: Не мучтесь. Їздіть ще на Бурьонці так, як вона є. Її вам не буде хватати , але її ж і буде наразі вам вдосталь. Ті гроші, які зараз ви хочете в неє ввалити, ви їх відкладайте і закопуйте в землю. Пітім, через рік чи два, ви відриєте гроші, продасте Бурьонку і купите собі більш пристойний автомобіль для бездоріжжя. Вот в нього вже не безкорисно можна вкладати гроші.
Послухайте старого дурака.
Тут на форумі можу вам з десяток ніків чи прізвищ привести, тих, хто починав афроит з ВУВАЗИКА
Так пробували переконати на шось іностране шоб гроші на вітер не викидати но не получилось :)
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Що потрібно для підготовки позашляховика

Повідомлення bugan »

марік писав: Так пробували переконати на шось іностране шоб гроші на вітер не викидати но не получилось :)
На іностранне грошей не хватало, а як би і купив то прийшлось би їздити на стоковому в ТР-0 або в Туризм, або збирати гроші і іти до когось штурманом.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Що потрібно для підготовки позашляховика

Повідомлення марік »

bugan писав:
марік писав: Так пробували переконати на шось іностране шоб гроші на вітер не викидати но не получилось :)
На іностранне грошей не хватало, а як би і купив то прийшлось би їздити на стоковому в ТР-0 або в Туризм, або збирати гроші і іти до когось штурманом.
Зато не парився би з замінами моторів і так далі !!!!!!
Доречі тр0 чи туризм дуже навіть веселі класи :)
Зато би набрався досвіду
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Відповісти