Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення goric »

Потрібно обклеїти велосипед захисною,прозрою від подряпин плівкою,в придачу майстрам віддаю на на тоніровку BMW-730 + PADJERO-1( коротиш) 0679453378 Петро.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення AM »

goric писав:Потрібно обклеїти велосипед захисною,прозрою від подряпин плівкою,в придачу майстрам віддаю на на тоніровку BMW-730 + PADJERO-1( коротиш) 0679453378 Петро.
Не зовсім зрозуміло - а що віддаєш майстрам, плівку для тонування вікон?
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення іллі4 »

я так зрозумів, що щє дві машини під тонування...
з.і. цікава тема )
active-style.com.ua
Аватар користувача
Grjazomes
Повідомлень: 259
З нами з: 14 червня 2010, 15:41
Ім'я: Євген Семчук
Авто: УАЗ+СЛАВКО для особистих Сраковозів
Звідки: Львів-Брюховичі (ДЖУНГЛІ) непроїздні болота

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення Grjazomes »

goric писав:в придачу майстрам віддаю на на тоніровку BMW-730 + PADJERO-1( коротиш)
Народ ставимо свої ціни та направляємо до Вєрти а для них з Мар"яном нічого неможливого не має
а гроші запускаемо на СЛАВСЬКЕ РОК і таким чином всі будуть задоволенні....
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
МОГУ КОПАТЬ,МОГУ НЕ КОПАТЬ
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення max »

сорі, я немаю пропозицій по обклейці велосипеда, але це цікаво. з того пару питань:
- тип велосипеда?
- матеріал рами?
- ціна велосипеда (рами)?
в загальному таке ніхто не робить, тільки підклеюють місця де гідролінії труться об раму (в районі рульової колони). + для алюмінієвих рам це не потрібно, бо сколи фарби несуть тільки косметичний характер (нема корозії). + на ланцюг і ше деякі місця є спеціальний неопреновий захист. + ціна рами переважно є не великою, і взагалі це все розхідний матеріал, за який турбуватись особливо не потрібно. + якшо є потреба відновити, або просто пофарбувати раму в потрібний колір є піскоструйка і порошкова фарба. + багато дрібних деталей і напевно непросто якісно це все обклеїти. ну і в загальному обклейка рами велосипеда - це колхоз (так вважають велолюбителі) :)
але всерівно якшо Ви це зробите - цікаво шо вийде? буду вдячний за фото і відгуки :)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення myshketer »

Хм, думаю, если велик стоит дороже 500 баксов, то сохранение оригинальной краски может существенно повлиять на его цену, когда владелец решит обновить свой... гм... велопарк =)
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення goric »

Grjazomes писав:
goric писав:в придачу майстрам віддаю на на тоніровку BMW-730 + PADJERO-1( коротиш)
Народ ставимо свої ціни та направляємо до Вєрти а для них з Мар"яном нічого неможливого не має
а гроші запускаемо на СЛАВСЬКЕ РОК і таким чином всі будуть задоволенні....
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Верту-Тараса я знаю. ;)
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення goric »

max писав:сорі, я немаю пропозицій по обклейці велосипеда, але це цікаво. з того пару питань:
- тип велосипеда?
- матеріал рами?
- ціна велосипеда (рами)?
в загальному таке ніхто не робить, тільки підклеюють місця де гідролінії труться об раму (в районі рульової колони). + для алюмінієвих рам це не потрібно, бо сколи фарби несуть тільки косметичний характер (нема корозії). + на ланцюг і ше деякі місця є спеціальний неопреновий захист. + ціна рами переважно є не великою, і взагалі це все розхідний матеріал, за який турбуватись особливо не потрібно. + якшо є потреба відновити, або просто пофарбувати раму в потрібний колір є піскоструйка і порошкова фарба. + багато дрібних деталей і напевно непросто якісно це все обклеїти. ну і в загальному обклейка рами велосипеда - це колхоз (так вважають велолюбителі) :)
але всерівно якшо Ви це зробите - цікаво шо вийде? буду вдячний за фото і відгуки :)
Hardrok (USA)
Рама алюмінєва.
Ціна мого б.у. 400у.о. Новий в "кін-кросі" боюсь говорити :o :o :o
А суть ідеї такова шо виглядав він до того як попав до мене ідеально,за 2 роки було багато падінь,пару поїздок в Карпати,обтерлось об кріплення багажника.Вот і рішив зберегти первинний стан поки не добив його до ручки,а покрасити товже буде не то-пальтішко.
Скільки не питався по всякім сервісам і тюнінгістам відповідь була така: "ГИ-ГИ-ГИ" Сама тупа!!!!! Або впадло. Вот і рішив тому хто обклеїть то підганяю на тоніровку 2 машини,і робота буде і слава майстру якому не взападло!
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення goric »

goric писав:
max писав:сорі, я немаю пропозицій по обклейці велосипеда, але це цікаво. з того пару питань:
- тип велосипеда?
- матеріал рами?
- ціна велосипеда (рами)?
в загальному таке ніхто не робить, тільки підклеюють місця де гідролінії труться об раму (в районі рульової колони). + для алюмінієвих рам це не потрібно, бо сколи фарби несуть тільки косметичний характер (нема корозії). + на ланцюг і ше деякі місця є спеціальний неопреновий захист. + ціна рами переважно є не великою, і взагалі це все розхідний матеріал, за який турбуватись особливо не потрібно. + якшо є потреба відновити, або просто пофарбувати раму в потрібний колір є піскоструйка і порошкова фарба. + багато дрібних деталей і напевно непросто якісно це все обклеїти. ну і в загальному обклейка рами велосипеда - це колхоз (так вважають велолюбителі) :)
але всерівно якшо Ви це зробите - цікаво шо вийде? буду вдячний за фото і відгуки :)
Hardrok (USA)
Рама алюмінєва.
Ціна мого б.у. 400у.о. Новий в "кін-кросі" боюсь говорити :o :o :o
А суть ідеї такова шо виглядав він до того як попав до мене ідеально,за 2 роки було багато падінь,пару поїздок в Карпати,обтерлось об кріплення багажника.Вот і рішив зберегти первинний стан поки не добив його до ручки,а покрасити товже буде не то-пальтішко.
Скільки не питався по всякім сервісам і тюнінгістам відповідь була така: "ГИ-ГИ-ГИ" Сама тупа!!!!! Або впадло. Вот і рішив тому хто обклеїть то підганяю на тоніровку 2 машини,і робота буде і слава майстру якому не взападло!
Вкладення
Фото0161.jpg
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення max »

myshketer писав:Хм, думаю, если велик стоит дороже 500 баксов, то сохранение оригинальной краски может существенно повлиять на его цену, когда владелец решит обновить свой... гм... велопарк =)
якшо вел коштує 500 то його рама буде приблизно 150 (це простенький вел початкового рівня) ... люди не паряться при ціні вела в 2к+ ... ізолєнта вам в помощ :)
шось схоже на це вам скажуть тут: http://velomax.com.ua/forum/index.php?s ... EB%E5&st=0
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення goric »

max писав:
myshketer писав:Хм, думаю, если велик стоит дороже 500 баксов, то сохранение оригинальной краски может существенно повлиять на его цену, когда владелец решит обновить свой... гм... велопарк =)
якшо вел коштує 500 то його рама буде приблизно 150 (це простенький вел початкового рівня) ... люди не паряться при ціні вела в 2к+ ... ізолєнта вам в помощ :)
шось схоже на це вам скажуть тут: http://velomax.com.ua/forum/index.php?s ... EB%E5&st=0
Думаю краще один раз обклеїти чим кожен раз ізацарапин міняти раму по 150у.о. А з ізоленою бикувати в дитинстві. :D
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення AM »

іллі4 писав:я так зрозумів, що щє дві машини під тонування...
з.і. цікава тема )
:lol: :lol: :lol:
Перепрошую.
Через специфічність питання і фразу про те, що БМВ і Паджеро ідуть "в придачу" до велосипеда (а не навпаки - вєлік за компанію із тонуванням двох машин) - протупив. :lol:
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення goric »

AM писав:
іллі4 писав:я так зрозумів, що щє дві машини під тонування...
з.і. цікава тема )
:lol: :lol: :lol:
Перепрошую.
Через специфічність питання і фразу про те, що БМВ і Паджеро ідуть "в придачу" до велосипеда (а не навпаки - вєлік за компанію із тонуванням двох машин) - протупив. :lol:
Піпец як смішно :D :D :D :D!!! Мова їде про то шо затонувати машини можна в любому бардачному-гаражу,абоскажем так нікому не в западло,а вот обклеїти вєлік впадло або лєнь.ГИ-ГИ??? Суть в тому (повторюсь) якшо в хтось обклеїть вєлік то людині по барабану яку роботу робити,і Я дам переклеїти 2 машини,а по машинам прийшов час обклейки.Їздити туда куда Я приїжав з веліком і в відповідь чув ГИ-ГИ або лєнь то треба бути тупеньким.А Ви як би на мому місці?
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення автобат »

goric писав:
AM писав:
іллі4 писав:я так зрозумів, що щє дві машини під тонування...
з.і. цікава тема )
:lol: :lol: :lol:
Перепрошую.
Через специфічність питання і фразу про те, що БМВ і Паджеро ідуть "в придачу" до велосипеда (а не навпаки - вєлік за компанію із тонуванням двох машин) - протупив. :lol:
Піпец як смішно :D :D :D :D!!! Мова їде про то шо затонувати машини можна в любому бардачному-гаражу,абоскажем так нікому не в западло,а вот обклеїти вєлік впадло або лєнь.ГИ-ГИ??? Суть в тому (повторюсь) якшо в хтось обклеїть вєлік то людині по барабану яку роботу робити,і Я дам переклеїти 2 машини,а по машинам прийшов час обклейки.Їздити туда куда Я приїжав з веліком і в відповідь чув ГИ-ГИ або лєнь то треба бути тупеньким.А Ви як би на мому місці?
А дуже просто: хочете обклеїти ласапету, так і цикавтесь цім на ласапетнім форумі. Не подобаеться Верта, так обклейте собі самі. Ги-ги ви зустрічаете тому, що для обклейки ласапети треба потратити часу не меньше, ніж на машину. Дик ви приїдте і скажить щановним майстрам, що ви згідні заплатити 3000 грн і ніхто ги=ги не скаже, а візьмуться і обклеять.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: Потрібно обклеїти велосипед захисною плівкою. І бонус!!!

Повідомлення goric »

Прийшла людина з запитанням і пропозиціэю,а тут йому таку тему роздули.......
Відповісти