Альтернативні способи фіксації взяття КП

Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

max писав:га? :shock:
не га, а лапай сокиру :)

ще одна ідея - магнітна карта що кріпиться до точки, може бути паперова, як на паркінгах, коштує копійки http://www.alibaba.com/product-detail/F ... XKLs38&s=p.
Зображення

Зчитувач - 15-20 дол http://www.alibaba.com/product-detail/R ... p2EtAT&s=p
Зображення

далі трохи софта і вйо. Підключення до телефону через USB OTG кабель.
Зображення
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

Volodymyr писав: Це не має відношення до того якщо буде фотографувати спеціальна програма. Хоча питання як і коли зливати то з смартфона доволі відкрите. Пробуйте прораховувати увесь технопроцес, а не тільки момент фіксації.
Є такий вихід:
1. Заставити учаснега поставити програму для синхронізації фото, наприклад dropbox і залогінитися на ОДИН акаунт організатора.
2. і підконектитися до wifi мережі організатора що діє в зоні старт стоп.
3. автоматично при попаданні в зону дії вайфай всі фотки полиються на спільний фолдер, причому доступ до інтернету не потрібно (локальна синхронізація через LAN).
4. Чужі фотки назад не підуть (знаю, бо синхронізація в одну сторону). Якщо хтось не хоче викладати свої інтимні фото то нехай не тримає їх на тому апараті.
5. Організатору потрібно лише відкрити планшет чи комп з спільною папкою і рахувати точки по ходу поступлення.
6. якщо дуже хочеться то можна щоб кожен мав свій акаунт і просто давав доступ до папки оргам.

таким чином можна побороти ходіння пбродіння з картами памяті і з носінням фотоапарата на шиї.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

climber писав:Зчитувач - 15-20 дол
І скільки треба нам їх купити? Ну купимо ми 30 шт. Це порядку 16200 грн на сьогодні. А як приїде 31, 32 екіпажі? Потрібен запас.
До того ж в умовах болота ті считувачі швиденько здохнуть :( А як зчитувач відмовить - проблема організатора, бо то його пристрій. Фотоапарат чи ГПС відмовить - проблема учасника, це як те що машина заглохне.

Що до обміну по віфі. Більшість учасників це не осилить, особливо ті що не мають смартфона. І не організатора проблема визначатись чого немає смартфона і що він копійки коштує. Людині в голову не залізиш :( Хтось в принципі по телефону тільки говорить.

Ідеї в чомусь цікаві і технологічні. Але наразі не робочі. Я вже бачив гори металобрухку всякого інтелектуального, який не "взлетів". Бо воно все класно в офісі, а на практиці... Банально - в зчитувач карт попадає болото. От просто бере і падає в зчитувач з даху автомобіля коли штурман вилазить. Фініш. Магнітні картки, паперові. За 2-3 тижні в лісі, на болоті... А як слуп при дорозі. Підійшов - відірвав. КП - знищено.

Тільки не треба думати що я проти. Я тільки за що б приїхав екіпаж, по віфі на сервер злились якісь дані і на компі висвітило стільки то КП. Нічого не рахувати, не зливати, ні дивитись. Але __практичного__ рішення поки не знайшли.

До-речі варіанти з зчитувачами і т.п. Вже колись були. Там доволі все надійно було. Один мінус, комплект виходив десь під 300 у.о.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення max »

Для читання кредиток таке мені колись приват банк подарив:
Зображення
В айфон чи андроїд в аудіо розєм втикається.

А оце воного потроха :lol:
Зображення

Чую має бути дешеве рішення. Тіки шоб ніхто не розмагнітив.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

Давайте альтернативні рішення, бо ви вперлись в смартфони і кардрідери. А це не альтернатива, це утопія в умовах трофі.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення myshketer »

В каком-то ролике про трофи видел, что на КП вешали печатки, а участникам в машине привязывали таблички. Взятием точки считалась поставленная печать на таблице. И таблички и печатки были из металла, печать ставилась с усилием, по сути делая оттиск на таблице.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення robosol »

о! табличку до бампера надежно примотати, печатку до дерева. і поки бампером не притиснешся до дерева достатньо сильно - незарах. а як засильно, зніс печатку, діскваліфікація! а, як тема?
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення myshketer »

Лучше на КП вешать молот - взятием КП считать печать на крыле :lol:
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

Є таке. В Норвегії практикується. На КП висить на тросику "долото" (ціна "долота"). В якого вирізана якась руна чи буква чи знак. Учаснику до кріпленні сидіння штурмана чіпляють металеву розграфлену таблицю на металевому опломбованому тросику (ціна таблиці і тросика і пломбування). Двжина троса це по суті наша "рука-рука", метра 2 м (як з відкритими дверима). Під'їхав до КП, дотягнув табличку до долота, вибив знак на табличці, (забув молоток, було таке пару разів) і поїхав далі.

Але суть в тому що там це не крадуть :) Ну тобто є пару цікавих ідей як робити фіксацію КП, але на КП треба щось залишати.

Варіант з долотом і табличками з нашими внесками наразі не під'йомний. Ще з проблем - "умельци" яки не зможуть нормально вибити позначку, тобто там щось "дриснуть" і буде якась царапка. Колись так з компостером облажавсяі позбувся 1 місця. Але в цілому якби не гроші і рагулі яки все пиз...ть то ідея супер.Головне перевірена і працююча.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

я дякую володимиру за конструктивну критику. але в кожному випадку може щось статися і це стане реальним. я відчуваю що рішення існує, просте робасте і дешеве... :)
Олег
Повідомлень: 14
З нами з: 19 січня 2016, 20:43
Ім'я: Олег
Авто: Тойота FJ

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Олег »

Пробачте, але зважаючи на результати етапу : всього КП - 1 місце
ТР0 30-19
ТР1 36-22
ТР2 36-26
ТР3 35-13
може краще обговоювати не як альтернативно фіксувати а як хоч якость їх (КП) побачити?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

Олег писав:може краще обговоювати не як альтернативно фіксувати а як хоч якость їх (КП) побачити?
Побачити що? КП на трасі. Взяті КП на фото. Фото КП як таких?

P.S. Тема не про 1 етап і його КП як таки.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Олег
Повідомлень: 14
З нами з: 19 січня 2016, 20:43
Ім'я: Олег
Авто: Тойота FJ

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Олег »

Я зрозумів, що тема про альтернативну фіксацію.
Я вважаю що фотофіксація є не меньш важливим моментом у взятті КП у порівнянні з пошуком КП. А може ще й більш важливою та спортивно цікавою.
Тому альтенативу фотофіксації теоретично можно шукати тоді, коли всі беруть всі КП і справа у виграші хвилин на фотофіксацію.
Востаннє редагувалось 24 лютого 2016, 21:07 користувачем Олег, всього редагувалось 1 раз.
Олег
Повідомлень: 14
З нами з: 19 січня 2016, 20:43
Ім'я: Олег
Авто: Тойота FJ

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Олег »

Volodymyr писав:
Олег писав:може краще обговоювати не як альтернативно фіксувати а як хоч якость їх (КП) побачити?
Побачити що? КП на трасі. Взяті КП на фото. Фото КП як таких?
Я мав на увазі, що учасники мають хоть якось доїхати та побачити ту КП , вже не кажучи щоб ії брати за правилами
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

В даному контексті є така методика коли кількість КП така що взяти їх всі технічно не можливо. Це ускладнює процес змагань за рахунок розробки більш складної стратегії. Це не суперечить діючим правилам. Цього разу організатори зробили саме таку трасу.

Але в любому випадку дякую за те що відгукнулись в цьому питанні. Адже ми всі не байдужі до того як розвивається наша дисципліна. І саме ми може в ній щось міняти. Бо змагань не буває ні без учасників ні без організаторів.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Відповісти