Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Посилання, описи та регламенти на позашляхові заходи інших клубів
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення bobikus »

Друзі та колеги, люба родино та парафіяни!

Маю честь запросити всіх Вас на "довгожданну" покатуху в Карпати! Трофі Сколівськими Бескидами, мальовничим Карпатським гірським масивом з національним парком всередині, де ще ніхто не катався, деякі дороги прокладав вперше автор цієї теми.

У програмі - 3 або 4 дні активного відпочинку. З них:

День перший, не обов'язковий, 19 вересня, середа, з ранку до вечора. Заїзд, розбивання табору на березі річки, з'ясування маршрутів, розбивка на групи грибників, рибаків, матрацників, рубильників ітп. Купальні, шашличні процедури, налаштування навігаторів, рацій, знайомства, конкурси, тощо.

День другий - 20 вересня, четвер, день волоспадів. Експедиція на 4 водоспади. Гуркало, Довгий, Кам'янка та Крушельницький. Довжина маршруту - 20 км. Дорогою зупинка на обід та опційно 2 години збирання грибів в найчистіших смерекових лісах. Також маршрут пролягатиме через недобудовану ГРЕС (за іншими даними завод з виробництва сировини для водневих бомб). В'їзд на всі водоспади зроблю безкоштовним. Складність маршруту - туристична, бажана наявність повного приводу.

День третій - 21 вересня, п'ятниця, - скельний день. Експедиція на 4 скельні масиви - Урич, Ямельниця, Скелі Довбуша та скельний монастир в Розгірчому. Думаю, багато хто буде там вперше і буде приємно здивований цими чудесами скельної архітектури часів Київської Русі. Заїзд на усі скелі, де вхід платний - зроблю безкоштовним. Довжина маршруту - 25 км. Складність маршруту - на рівні ТР-1, бажана наявність повного приводу та лебідки, або. принаймні буксирувальної або кінетичної стропи. Можливий брід ріки (вирішимо з маршрутом на місці).

День четвертий - 22 вересня, субота - взяття перевалу Бобікуса. Про минулорічний перевал можна почитати тут та тут цього року буде ще цікавіше. Довдина маршруту - 30 км, рівень - ТР-2. Необхідна лебідка, повний привід, шакли, домкрат, трос, бажана МТ-гума. Перед взяттям перевалу купання у гірському потічку, після взяття - виїзд на найвищу точку Львівської області, найвищу гору Сколівських Бескидів - гору з неперевершеним краєвидом до 150 км у бік рівнини - гору Парашку. Після спуску, з нагоди взяття перевалу - вечеря у форельнику рибою, яку наловимо самі (вудочки там видають ;))

Машини, пілоти або штурмани, які не захочуть брати участь в хард-покатушці можуть залишатися в таборі, збирати гриби, ловити рибу, сплавлятись по ріці на надувних човнах (2 човни забезпечу) чи їздити альтернативними маршрутами.

При потребі у таборі можна залишатись на наступний день чи хоч на тиждень.

Усі маршрути будуть радіальні, тобто повернення завжди у табір. При умові поломки чи інших причин, завжди можна повернутись у табір та чекати там на всіх решту.

Покатуха буде узгоджена з сільрадами, керівництвом нацпарку, місцевими СТО, дирекціями заповідників та скельних масивів.

У всі дні в таборі буде черговий охоронець, тому зніматися щоранку потреби немає. Також намагаюся організувати туалети, генератор, дрова, питтєву воду, огорожі, призи. Участь - безкоштовна, територія табору велика, буду радий бачити всіх!

P.S. Координати табору повідомлю згодом, попередньо скажу, що це неподалік селища Верхнє Синьовидне (стара назва Вижнє Синевідсько на випадок якщо би блудили), не далі як 4 км від траси Київ-Чоп.

Прошу підтверджувати Вашу участь у темі.
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Sashko »

Супер програма! Чудовий опис! Вже хочеться!
p.s. Єдине, про найвищу точку Львівської області - Парашку, я б не був таким впевненим... ;-)
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення pilgrim »

Sashko писав:p.s. Єдине, про найвищу точку Львівської області - Парашку, я б не був таким впевненим... ;-)
кстати да ... вики пишет что высота Парашки 1268 м
а наивысшая точка львовской области 1408 м
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Alex_L »

Будемо :)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення max »

Парашка найвища гора Сколівських Бескидів, а Пікуй стоїть акурат на кордоні областей.
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення bobikus »

max писав:Парашка найвища гора Сколівських Бескидів, а Пікуй стоїть акурат на кордоні областей.
Все слушно, так і є, але зі слів географів, з якими маю честь спілкуватися, межа кордону областей таки оминає точку вершини Пікуя (проходить як продовження дороги, як і на Магурі), відтак сама вершина не завжди вважається Львівською областю і віддає першість Парашці. Спираючись на це так і написав. У кожному разі буде тема подискутувати про це за ватрою :)
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Viton »

Орест, так класно описано, що не лише слюні течуть ... :D :D
Зроблю все можливе і неможливе, щоб приєднатися з хорошою компанією.
Наперед дякую за класну ініціативу ;)
uncletafuk
Повідомлень: 168
З нами з: 25 березня 2009, 16:39
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення uncletafuk »

bobikus писав:Прошу підтверджувати Вашу участь у темі.
І коли остання дата підтвердження участі ?
Надіюсь вийде розрулити ситуацію з осінньо-польвими роботами і приїхати. Буду слідкувати за темою.
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення bobikus »

Viton писав:Орест, так класно описано, що не лише слюні течуть ... :D :D
Зроблю все можливе і неможливе, щоб приєднатися з хорошою компанією.
Наперед дякую за класну ініціативу ;)
Буду радий побачитись!
І коли остання дата підтвердження участі ?
Та хоч під час підйому :) Головне - приїхати і бути!
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Chipsuk »

Доброго дня, можливо це смішно буде звучати але я можу допомогти з організацією туалетів!! Мого друга тато працює директором на фірмі біотуалетів тої-тої, він може помогти з цим питанням!! Якщо треба я можу дати його номер!! :)
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення bobikus »

Роман 47 писав:Доброго дня, можливо це смішно буде звучати але я можу допомогти з організацією туалетів!! Мого друга тато працює директором на фірмі біотуалетів тої-тої, він може помогти з цим питанням!! Якщо треба я можу дати його номер!! :)
Буду радий, дякую. Прошу скинути в приват.
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Микола STARyy »

Постараюсь бути. В Тернополі є дві кімнати з сауною для "привалу" :D
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Volodymyr »

Хотів би прийняти участь але 19-22 вересня Gorgan Trophy '12 в інші дати було б без проблем.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення bobikus »

Volodymyr писав:Хотів би прийняти участь але 19-22 вересня Gorgan Trophy '12 в інші дати було б без проблем.
Та досить вже техніку там мучити :) Якщо серйозно - шкода звичайно, але всеодно, заїжджайте на шашлик дорогою назад! Принаймні фотками похвалимось :)
Рома с молдованки
Повідомлень: 53
З нами з: 23 лютого 2012, 19:45
Ім'я: Роман
Авто: SJ410

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Рома с молдованки »

Жаль что такая накладка.
Відповісти