Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Посилання, описи та регламенти на позашляхові заходи інших клубів
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Viton »

Оресту bobikusу величезна подяка за організацію заходу. Хоча і був лише один (останній) день, але було видно, що організатори постарались собі на славу, а людям на задоволення. Цікава програма, цікаві місця. Було класно.

Окрема величезна подяка хлопцям з Волинянки ("Поплавка - Веснянки"), що не залишили на потраву вовкам :D - Віталіку (uncletafuk) і Петру (Kompas). А то я вже примірявся, що сам, вийшовши в неділю до обіду пішки за Нивою (яка була в важко доступних горах десь за 10-12 км від цивілізації) та ще й з мішком запчастин на спині та ногою після гіпсу, ночуватиму в лісі і до асфальту доберусь в обідній понеділок.

Віталік (uncletafuk) - звіт направду суперячий !!! 8-)

Всім, хто пройшов (чи майже пройшов) Перевал Бобікуса великий привіт !!! ;)
uncletafuk
Повідомлень: 168
З нами з: 25 березня 2009, 16:39
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення uncletafuk »

Запливчик другого дня з бортової камери
http://www.youtube.com/watch?v=nVUsb4PhUDs&feature=plcp

І з берега (сорі за авторські права)
Зображення

http://youtube.com/watch?v=IU7XdIUjYGM&feature=plcp
Востаннє редагувалось 26 вересня 2012, 10:17 користувачем uncletafuk, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення bobikus »

Знімаю капелюха перед myshketer та екіпажем синього ssan young-a за вчинок, який вартує поваги - сьогодні вночі вони вивезли з табора та водоспадів усе приготоване сміття на звалище. Дуже дякую!
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення _!Ostap!_ »

Сміття вчора було успішно вивезено, але є один нюанс, із слів Ориста, сміття в таборі повинне було бути в кульках, але по факту воно було успішно висипане з кульків, а також були явні признаки спроби його підпалити, хотів би звернути увагу шановного "палія" на те, що ані металеві банки з під консерв ані скляні пляшки, ані навіть пластикові пляшки (наповнені водою), та і в кінці кінців промокший до нитки целофан та іншого роду пластик, так просто не горить, а також: За спалювання відходів, в тому числі побутового сміття, передбачена адміністративна відповідальність за статтею 82 Адміністративного кодексу України фізичних осіб — від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.), посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності — від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.). Проблема полягає в тому що в звичайних умовах сміття навіть при дуже хорошому збігу обставин згорає лише частково, а при згоранні в повітря віділяються шкідливі речовини які забруднюють довкілля... А також напів згорене сміття, висипане з кульків, потім значно ваще збирати
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення myshketer »

Зображення
Аватар користувача
sasha.lviv
Повідомлень: 251
З нами з: 18 вересня 2006, 15:24
Ім'я: Олексадр
Авто: Беха сіра
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення sasha.lviv »

bobikus писав:Знімаю капелюха перед myshketer та екіпажем синього ssan young-a за вчинок, який вартує поваги - сьогодні вночі вони вивезли з табора та водоспадів усе приготоване сміття на звалище. Дуже дякую!
Дійсно МОЛОДЦІ!!! таки вчинки викликають повагу!
http://smartclub.olx.ua/
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Зміючка »

Хлопці, ви великі молодці !!!! На жаль, я та Pooh не зогли вам допомогти, наш Патріот ще поранений, а Ауді просто б не доїхала.
Веснянка - поплавок, ви безбашенні :D , я вам вже казала ;) , хотіла запитати про каструльку хлопців з ssan young-а, чи часом це не моя :) , вона мені дорога як пам"ять, подарунок на наше з Pooh-ом весілля ( колись ось такі подарунки робили на весілля :lol: ) .
Вона невеличка, металева?
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення _!Ostap!_ »

Зміючка писав:Хлопці, ви великі молодці !!!! На жаль, я та Pooh не зогли вам допомогти, наш Патріот ще поранений, а Ауді просто б не доїхала.
Веснянка - поплавок, ви безбашенні :D , я вам вже казала ;) , хотіла запитати про каструльку хлопців з ssan young-а, чи часом це не моя :) , вона мені дорога як пам"ять, подарунок на наше з Pooh-ом весілля ( колись ось такі подарунки робили на весілля :lol: ) .
Вона невеличка, металева?
так то ваша кастрюлька, вона зранку на столику біля багаття була, той столик з кастрюлею потім під навіс з пивом переїхав, ми у тій кастюльці собі зранку воду закепятили а опісля вернули знову на столик під навісом
Kompas
Повідомлень: 191
З нами з: 15 листопада 2009, 20:25
Авто: Недопривідні ТЗ
Звідки: Тернопільський штурман

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Kompas »

_!Ostap!_ писав: так то ваша кастрюлька, вона зранку на столику біля багаття була, той столик з кастрюлею потім під навіс з пивом переїхав, ми у тій кастюльці собі зранку воду закепятили а опісля вернули знову на столик під навісом
Ви її принесли і залишили. Ми думали ваша. Так на Львів Vitonom і передали. Знали-б, що Наталі віддали-б відразу.

Одним словом ловіть Vitona :D
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення _!Ostap!_ »

Kompas писав:
_!Ostap!_ писав: так то ваша кастрюлька, вона зранку на столику біля багаття була, той столик з кастрюлею потім під навіс з пивом переїхав, ми у тій кастюльці собі зранку воду закепятили а опісля вернули знову на столик під навісом
Ви її принесли і залишили. Ми думали ваша. Так на Львів Vitonom і передали. Знали-б, що Наталі віддали-б відразу.

Одним словом ловіть Vitona :D
Уже дав Наталі координати Vitona, трошки недорозуміння вийшло з тою кастрюлькою :?
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Зміючка »

Та то дурниця)))) Буде оказія Віталіка побачити ;) Але в мене ВЕЛИКЕ прохання, до мене треба на "ТИ"
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення bobikus »

Чи хтось забирав мій надувний човен?
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Viton »

Наталя, мій тел. : 050-33 вісім 55 два 5
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення bobikus »

Viton писав:Наталя, мій тел. : 050-33 вісім 55 два 5
Дуже дякую, задзвоню, як буду у Львові.

До речі, знайшов в себе ще одне відео з "поплавком"
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення Зміючка »

Віталік, дякую, значить у нас доля ще раз зустрітися, кавки випити, от прочитає мій Pooh получу поза вуха)))))
Відповісти