Чорногора - Свидовець на TLC80

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Заставний
Повідомлень: 4
З нами з: 02 вересня 2004, 15:24

Чорногора - Свидовець на TLC80

Повідомлення Заставний »

Привіт
З суботи 4 по суботу 11 вересня київська група з 3х планує підйом на Піп Іван Чорногірський з франківського боку, спуск на Луги, далі підйом під Туркул з закарпатської сторони, спуск на Богдан і далі через Петрос на Кваси. З Квасів, як буде час, на Догяску і назад в Ясіня через Драгобрат. Будемо на раллі-рейдовій 80-ці, черговий тест машини і зйомки фільму про Чорногору. Хто хоче - дайтесь чути, перетнемся там, вип"єм пива.
Побачимось.
Успіху
Юрко
AP-TLC
Повідомлень: 109
З нами з: 19 квітня 2004, 15:17
Звідки: Odessa
Контактна інформація:

Повідомлення AP-TLC »

Сказали б раньше, может и я с Одессы подтянулся, а так моя машина сейчас в КИЕВЕ турбину регулирует и лебедку на ней меняют. Только завтра к вечеру и отдадут дай Бог. Так что не успел я обнозначно. Жаль. Подтягивайтесь на 30.09 на АТП-2004.
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Чорногора - Свидовець на TLC80

Повідомлення Sashko »

Привіт, Юрко!
Заставний писав:З суботи 4 по суботу 11 вересня
Ех. І ти про це кажеш за два дні??? Що, так спонтанно вирішили? Якби заздалегідь попередив, що знову плануєте мандрівку – зістикувались би. Ми ж цього сезону проколесили в тому районі чимало. І ще плануємо – з 30.09. Цікаво було б разом покататись.
Заставний писав:київська група з 3х
Машин чи людей? Якщо людей – то будьте обережні – на одній машині такі мандрівки страшнувато робити. - Не дай бо лебідка підведе, хто витягувати буде? Та й компанією в декілька машин завжди веселіше.
Заставний писав:планує підйом на Піп Іван Чорногірський з франківського боку
Угу. Кажуть була там колись дорога, але років десять тому ГАЗ-66 по ній вже не проходив – закруті підйоми та обвали. Ми також планували ту дорожку спробувати, але Ви будете першими. Бажаю успіху!
Заставний писав: спуск на Луги
Ого! Теоретично там була дорога по якії австріяки камінь возами возили на будівництво обсерваторії, але я особисто її не бачив і не чув, щоб там щось їздило. Думаю, буде вам там весело… ;-)
Заставний писав:далі підйом під Туркул з закарпатської сторони, спуск на Богдан і далі через Петрос на Кваси.
М-да. Ви мабуть дуже досвідчені туристи і багато там ходили, бо ті дорожки, які я там пригадую більше підходять для возів з сіном, а не для широкої 80-ки. В любому випадку бажаю Вам гарної погоди!
Заставний писав:З Квасів, як буде час, на Догяску і назад в Ясіня через Драгобрат.
Там нескладно, за умови що буде сухо. Пройшли цю ділянку місяць назад на двох нивах та TLC-60.
Заставний писав: Будемо на раллі-рейдовій 80-ці, черговий тест машини і зйомки фільму про Чорногору.
О! З Вас тоді вже дві копії фільмів – з минулої Вашої поїздки, та з цієї.
Заставний писав:Хто хоче - дайтесь чути, перетнемся там, вип"єм пива.
Не думаю, що в когось вийде. Все-таки робочий тиждень, а відпустки вже всі вичерпали. Хіба може Довбуш до Вас рване, він хлопець гарячий. Залиш на всяк випадок якийсь контактний телефон (може треба буде їхати Вас витягувати ;-)). А Ви обовязково на зворотній дорозі заскочте до нас у Львів – там і поп'ємо пива, познайомимось, покажемо вам наш танкодром. ;-)
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Заставний
Повідомлень: 4
З нами з: 02 вересня 2004, 15:24

Повідомлення Заставний »

Дякую за добрі побажання. Нам треба буде трохи удачі, бо лебідку нам заміняє дві лопати, а грязьові колеса заміняють вузькі раллі-рейдівські фрези. Машина одна, людей троє.
За Свидовець я відносно спокійний, а також за перевал Богдан-Петрос-Кваси - вже там проїжджав (правда, по версії Богдан-Петрос-Козьмещик).
Що найбільше турбує - це спуск з Попа Івана на сторону Лугів. Карти показують прямий спуск поперек ізоліній, ще й через ліс - недобрий знак.
Під Туркулом є колиби 2.5 км на пд зх, значить, має бути натяк на дорогу.
Час їхати.
Телефон з 4 вересня 8 067 303 33 45. Буду радий почути.
Щасливо.
Юрій
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

Заставний писав:Дякую за добрі побажання. Нам треба буде трохи удачі, бо лебідку нам заміняє дві лопати, а грязьові колеса заміняють вузькі раллі-рейдівські фрези. Машина одна, людей троє.
Ой, хлопаки, буде Вам тяжко.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Заставний
Повідомлень: 4
З нами з: 02 вересня 2004, 15:24

Повідомлення Заставний »

Привіт
Підсумок:
5 вересня піднялись на вершину Попа Івана (2028 м).
6 вересня по румунському кордону проїхали з присілок Зеленого в присілки Лугів (з Франківщини на Закарпаття) через полонину Роге.
7 вересня піднялись на полонини г Туркул - 1933 м (і пішки на саму гору).
8 вересня піднялись з Квасів на полонини Шешула і Менчула і впритул наблизились до Петроса з Закарпаття.
9 вересня, прокинувшись у снігу, проїхали траверсами Петроса до сідла між Петросом і Говерлою і спустились на Козьмещик і далі на Яблуницю до найближчої сауни.
Свидовець відклали, бо вже там були, і не було часу.
Машина, як уже сказано, TLC 80, з усіма блокіровками, шноркелем, посиленими мостами і т д - для раллі-рейдів. Вузькі колеса помогли іхати снігом по вузьких траверсах Петроса. Копались 2-3 рази в перші дні, а потім раніше думали, а потім їхали.
Засади всюди звичайні - колія, болото, густий жереп (на Попі Івані), круті підйоми в колії.
Все записано на GPS, так що можу дати маршрути - але пізніше, бо зараз зайнятий до кінця місяця.
Є 50 хв відео і 2-3 фотоплівки.
Честь.
Юрій
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

Заставний писав:Привіт
Дуже раді отримати від Вас звістку. Вже хвилювались за Вас. Вітаємо з успішним рейдом!
Заставний писав:5 вересня піднялись на вершину Попа Івана (2028 м).

Можеш трішки детальніше описати підйом та спуск? (Кудою, орієнтири, складнощі). Нам це дуже актуально - бо також хотіли б там побувати.
Заставний писав:6 вересня по румунському кордону проїхали з присілок Зеленого в присілки Лугів (з Франківщини на Закарпаття) через полонину Роге.
Круто. Ми в квітні з Лугів також під сам кордон заперлись, але на полонину не попали. Снігу було забагато.
З прикордонниками та лісниками проблем не було?
Заставний писав:7 вересня піднялись на полонини г Туркул - 1933 м (і пішки на саму гору).
Там тупік? Переїзду на траверс говерли немає? (на карті є позначена дорога, але як вона для автомобіля?)
Заставний писав:8 вересня піднялись з Квасів на полонини Шешула і Менчула і впритул наблизились до Петроса з Закарпаття.
Заставний писав:9 вересня, прокинувшись у снігу, проїхали траверсами Петроса до сідла між Петросом і Говерлою і спустились на Козьмещик і далі на Яблуницю до найближчої сауни.
Молодці. Ви провели чи не найдетальнішу розвідку Чорногори в плані автомобільного пересування. Будемо дуже вдячні, якщо поділитесь розвіданою інформацією.
Заставний писав:Все записано на GPS, так що можу дати маршрути - але пізніше, бо зараз зайнятий до кінця місяця.
Є 50 хв відео і 2-3 фотоплівки.Честь.Юрій
Дуже бажано маршрути вислати нам чимпошвидше. Бо 28-го вирушаємо.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Заставний
Повідомлень: 4
З нами з: 02 вересня 2004, 15:24

Повідомлення Заставний »

Sashko, дай свій мейл, я пришлю детальніший опис.
Дякую
Юрко
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

Заставний писав:Sashko, дай свій мейл, я пришлю детальніший опис.ДякуюЮрко
olr@ukr.net
Кидай опис та маршрути з GPS. Чекаю з нетерпінням.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Відповісти