Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Посилання, описи та регламенти на позашляхові заходи інших клубів
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса або Бобікус Трофі

Повідомлення bobikus »

Друзі, 10 років минули як мить. З цього часу гори стали суттєво легшими від сміття туристів а чимало краєвидів знову повернули свій первозданний вид. Зараз в Бескидах випав перший сніг, а це означає, що час на новий Перевал Бобікуса!

27 і 28 листопада оголошую ювілейний Перевал Бобікуса 2021! Рівно 10 років тому відбулася перша поїздка з метою прибрати Сколівські Бескиди від наслідків господарювання піших туристів. Буде дощ, буде сніг, буде люта погода. Все, як ми любимо. Десята ювілейна едиція Перевалу проходитиме за погодження та участі представників адміністрації нацпарку, а це означає, що у нас буде єдина в країні легальна 4х4 поїздка горами. Перепрошую за те, що не писав завчасно, змінювалось дуже багато факторів, основний з яких - прогноз погоди. Зважте також, що кількість машин обмежена - беремо рівно стільки, скільки потрібно для прибирання і дбаємо за збереження гір. Все сплановано так, щоб не залишити слідів, максимум це ненадовго відбитки коліс на снігу. Зараз є вакантним місце на 1-2 машини.

Програма заходу:

Субота, 27 листопада:
10:00 збір в с. Коростів, парковка мотелю «Окей»
10:30 старт у гори.
11:30-13:30 – поїздка горами зі збором сміття після побуту піших туристів та збирачів яфини.

14:00 Спільне фото, легкий пікнік
14:30 спуск з гір.

Станом на зараз дорога розчищена після останнього буревію, але МТ-гума, лебідка з корозахистом та мішки для сміття обов'язкові.

17:00 прибуття до котеджу, поселення.
18:00 Пікнік на терасі котеджу, барбек’ю, джакузі та сауна.

Неділя 28 листопада

12:00 покидаємо готель, виїжджаємо на водоспад Гуркало
12:30 прибирання водоспаду, спільне фото, прогулянка передзимовим лісом
14:30 обід та роз’їзд додому.

Станом на зараз дорога розчищена після останнього буревію, але МТ-гума, лебідка з корозахистом та мішки для сміття обов'язкові.
Можна пробувати з дітьми і сім’ями, для тих, хто захоче поматрацнічати котедж працюватиме з суботи ранку. Також там можна буде зранку залишити недоприводи і сісти пасажиром до нормальних авто ;)
Відповісти